Alkol alıp kız arkadaşının evi yerine yanlış evi kurşunladı!

Kız arkadaşı tarafından terk edilen Abdullah Tekayak (27), önce alkol aldı daha sonra kız arkadaşının bulunduğu siteye gitti. Bir alt komşusunun kapısına dayanan Tekayak 11 el ateş ettikten sonra olay yerinden kaçtı.
Takip et
Alkol alıp kız arkadaşının evi yerine yanlış evi kurşunladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, 9 Şubat'ta Seyhan ilçesi Pınar Mahallesi'nde yaşandı. Abdullah Tekayak, kendisini terk eden kız arkadaşı Ülker Ş.'ye tekrardan bir araya gelme teklifinde bulundu. Fakat Ülker Ş., bu talebe negatif cevap verdi. Bunu içine sindiremeyen Abdullah Tekayak, alkol aldıktan sonra Ülker Ş.'nin yaşadığı siteye gitti. Burada daireleri karıştıran Tekayak, yanındaki tabancayla Ülker Ş.'nin alt kattaki komşusu Fatem Ş.'nin (46) dairesinin giriş kapısına 11 el ateş edip, kaçtı.

BİR BAŞKA EVE SALDIRDI

Abdullah Tekayak, daha sonra arkadaşı Yusuf Keskin (26) ve onun dini nikahla beraber yaşadığı Çilem Korkmaz (24) ile buluştu. 3 kişi, Çilem Korkmaz'ı taciz ettiği iddia edilen Sadim K.'nin Aydınlar Mahallesi'ndeki evine gitti. Abdullah Tekayak, burada da Sadim K.'nin evine 3 el ateş edip, otoparktaki arabasına de zarar verdi.

Olayın sonrasında Gasp Büro Amirliği ekipleri, saldırıların yaşandığı bölgelerdeki güvenlik kameralarını inceledi. Kameralardan Sadim K.'nin evine ateş açan kişinin Abdullah Tekayak olduğu tespit edildi. Polis, zanlılar Abdullah Tekayak, Çilem Korkmaz ve Yusuf Keskin'i suç aleti tabancayla beraber kısa zamanda yakaladı. Emniyette sorguları tamamlanan 3 kişi, sevk edildikleri adliyede çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.