Alişan'ın Oğluyla Pozuna Beğeni Yağdı

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerin başında gelen Alişan'ın minik oğluyla paylaştığı ilginç fotoğraf, kısa sürede çok sayıda beğeni aldı.
Takip et
Alişan'ın Oğluyla Pozuna Beğeni Yağdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Buse Varol ile evlendikten sonra hayatında köklü değişiklikler yapan Alişan'ın şimdilerde tek gündemi oğlu Burak. Sosyal medyadan sık sık oğluyla fotoğraflarını paylaşan ünlü şarkıcının gönderileri çok sayıda yorum ve beğeni alıyor.

Hükümete ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a verdiği destekle gündeme gelen Alişan, Alaçatı'da tatilin tadını çıkartıyor. Zamanının çoğunu geçtiğimiz aylarda dünyaya gelen oğluna ve eşine ayıran ünlü şarkıcı, fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmiyor. İki milyona yakın takipçisi olan Alişan'ın özellikle oğlu Burak'la paylaştığı kareler, büyük beğeni alıyor. Kısa bir süre önce yine oğluyla fotoğrafını "Biraz dertleştik" notuyla paylaşan Alişan, 120 bine yakın beğeni aldı.

YENİ KLİBİ HAYAL KIRIKLIĞI YARATTI

Geçtiğimiz hafta yeni klibi ile sevenlerinin karşısına geçen Alişan, video paylaşım sitesi Youtube'de 3,6 milyon görüntülemeye ulaştı. Son dönemlerde ünlüler arasında kıyasıya rekabete sahne olan sıralamada Alişan'ın çok alt sıralarda kalması ünlü sanatçının cephesinde hayal kırıklığına neden oldu. Hatırlanacağı üzere Reynmen, büyük ses getiren şarkısı ile 70 milyona yakın izlenmeye ulaşmış ve elde ettiği bu rakamla dünya sıralamasına girmişti. Reynmen, bu şarkının izlenme sayısıyla yaklaşık 100 bin TL'yi de cebe indirmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.