adplus-dvertising

Alişan’ın eşi Buse Varol cevapladı! ‘Kocadan zengin olmak nasıl bir şey?’

Meşhur şarkıcı Alişan ile 2018 senesinde evlenen meşhur oyuncu Buse Varol, 2019’da Burak’ı kucağına alarak ilk defa annelik duygusunu yaşamıştı. Varol, geçen sene ise kızı Eliz’i dünyaya getirdi. Sosyal medyada paylaşımlarıyla dikkat çeken meşhur oyuncu, şuanda ise takipçilerine verdiği cevaplarla gündemde. Instagram’da soru-yanıt etkinliği yapan Varol, ‘Kocadan zengin olmak nasıl’ diyen takipçisine de sessiz kalmadı ve verdiği cevapla sosyal medyaya damga vurdu.
Takip et
Alişan’ın eşi Buse Varol cevapladı! ‘Kocadan zengin olmak nasıl bir şey?’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Alişan ile mutlu bir evlilik sürdüren Buse Varol, 2019’da oğlu Burak’ı, 2021’de ise kızı Eliz’i kucağına almıştı. Alişan ile mutlu bir evlilik sürdüren Buse Varol, 2019’da oğlu Burak’ı, 2021’de ise kızı Eliz’i kucağına almıştı.

Instagram’da soru-yanıt etkinliği yapan Varol, boşanma haberleriyle alakalı bir soruyu da es geçmedi ve “Devamlı neden ayrılıkla alakalı haber çıkıyor acaba?” diyen takipçisine “Çünkü öyle olsun istiyorlar” cevabını verdi.

Varol, “Alişan ile en güzel fotoğrafınızı paylaşabilir misiniz lütfen” diyen takipçisinin ricasını da kırmayarak eşiyle doğum öncesi bir pozunu yayınladı.

Alişan’ın eşi Buse Varol cevapladı! ‘Kocadan zengin olmak nasıl bir şey?’
Meşhur oyuncunun “Alişan olmasa nasıl bir yaşamın olurdu hiç düşündün mü? Kocadan zengin olmak nasıl?” sorusuna verdiği cevapla ise dikkat çekti.

Alişan’ın eşi Buse Varol cevapladı! ‘Kocadan zengin olmak nasıl bir şey?’

Varol, söz konusu soruyu şu şekilde cevapladı: “Alişan’dan önce de sonra da yaşamımda hiçbir değişiklik olmadı. O zaman da kendi paramı kazanıyordum, şuanda de (Eğer kastettiğiniz zenginlik para ise). Fakat Alişan’la birlikte hayatta hiçbir paranın satın alamayacağı iki evladım var. En büyük zenginlik bu. Bide bu yaşam insana ne öğretiyor biliyor musunuz; kalbini temiz tutarsan yaşam sana cömert davranıyor zaten. Dilerim ki Allah kalbinize sevgi versin”

Buse Varol’un verdiği cevap kısa zamanda gündem oldu ve birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından takdir topladı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.