Alişan’dan Erdoğan’ın sosyal medya açıklamasına destek!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medyaya yönelik kapsamlı bir hukuki düzenlemenin yolda olduğunu açıklamıştı. Bu açıklamaların ardından şarkıcı Alişan da yaptığı açıklamaya dikkat çekti.

Geçtiğimiz günlerde ailesi ile beraber Manisa’da trafik kazası geçiren ve burnu bile kanamadan kurtulan Alişan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sosyal medya hakkında açıklamalarına destek verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 4. çocuğunu kucağına alan kızı Esra Albayrak’a sosyal medya üstünden yapılan cinsiyetçi saldırıya sert tepki göstererek, “Bir bebek üstünden ailesine ve onların temsil ettiğini düşündükleri değerlere saldıran bu alçakların peşini bırakmayacağız. Hukuk önünde işledikleri suçun cezasını çekecekler. Yalanın, iftiranın kişilik haklarına saldırının alıp başını gittiği bu mecraların bir düzene sokulması koşul. Bu millete, ülkeye bu tür mecralar yakışmıyor. Bu tür sosyal medya mecralarının tamamen kaldırılmasını, kontrol edilmesini istiyoruz” demişti.

Alişan da Twitter üstünden yaptığı açıklamada şunları belirterek bu karara destek verdi:

“Eleştiri yapmakla, hakaret etmek, küfür etmek aynı şey değil… Beni eleştirebilirsin, sevmeyebilirsin ama bana küfür edemezsin, iftira atamazsın, aileme hatta çocuğuma kadar nefretini kusup belden aşağı hakaret edemezsin… Kimse kimseye edemez! Niye korktunuz ki bu kanundan? ?”

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı