Alişan Manisa’da geçirdiği trafik kazasını anlattı!

Ünlü şarkıcı Alişan ve yakın dostu Okan Kurt önceki akşam Arnavutköy'de bir mekan çıkışı görüntülendi. Geçtiğimiz gün Manisa'da ailesiyle birlikte trafik kazası geçiren Alişan, kaza ve sağlık durumları hakkında konuştu!
Takip et
Alişan Manisa’da geçirdiği trafik kazasını anlattı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Alişan, 5 haftalık hamile eşi Buse Varol, oğlu Burak ve bakıcıları korkunç bir trafik kazası geçirip sanki ölümden dönmüşlerdi.

Okan Kurt, kaza haberini alır almaz hemen yola koyulup dostunun yanına gitti.

Dün akşam da Arnavutköy’de beraber yemek yiyen ikili, mekan çıkışı basın mensuplarıyla sohbet etti.

Sağlık vaziyetlerinin iyi olduğunu belirten Alişan, “Çok şükür gördüğünüz gibi gayet iyiyim, ailemde çok iyi. Bunun olacağı varmış, Allah beterinden korusun” şeklinde konuştu.

Sigorta firmasından 1 milyon TL aldığı iddialarına cevap veren Alişan, “Tabii ki öyle bir para almadım, bu kadar hızlı neticelenecek bir vaziyet değil, bütün raporlar çıktığı zaman bakacağız” şeklinde konuştu.

Volvo marka bir arabayı test aşamasında olduğunu söyleyen Alişan, “Buse ile en sağlam otomobil hangisi incelemesini yaptık, sağ olsunlar yardımcı oldular. Birkaç gün test aşamasında olacağım, kısmet olursa alacağız” şeklinde konuştu.

Elindeki evraklar ile dikkat çeken türkücü, “Demet Akalın ile bir sabah programımız olacak, çalışmalarını yapıyoruz” şeklinde konuştu.

Eşi Buse hanımın hamileliği için ise “evet biz biliyorduk sahnede sizinle paylaşacaktım ama maalesef bu şekilde bir vaziyet oldu, çok şükür hem Buse hem de karnındaki bebek iyi” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.