Alişan: Mahsun Kırmızıgül beni mahcup etti

Alişan, önceki gün Etiler’de görüntülendi. Alişan,Mahsun Kırmızıgül’le 20 yıllık küslüğünün bitmesi hakkında; “Beni mahcup etti. 20 sene sonra ilk kez oturup sohbet ettik” dedi.

AVM içerisinde bulunan bankaya giren Alişan, arabası için HGS aldıktan sonra çıkışta kendisini bekleyen gazetecilerle ayaküstü sohbet etti.

Alişan: Mahsun Kırmızıgül beni mahcup etti

Programdan çıktığını söyleyen Alişan, Mustafa Topaloğlu’nun sağlık durumu soran muhabirlere, “Bizim programa bağlandı. Bülent Ersoy ile barıştığını ve her şerde bir hayır vardır dedi. Bülent Hanım beni aramıştı. Bana benim biliyorsun onunla fazla olaylarım oldu ama bu sağlık inşallah durumu iyidir dedi. İkisi de barıştı, Mustafa abi çok sevindi. Bülent Hanım’ın aramasına helal olsun. Bence böyle şeyler çok önemli sağlıkta ve cenazede aranması” dedi.

Alişan: Mahsun Kırmızıgül beni mahcup etti

“Sizde Mahsun Kırmızıgül ile barıştınız” yorumuna Alişan, “Evet, başıma biliyorsunuz kötü bir olay geldi. Kendisi evime geldi. Beni mahcup etti. 20 sene sonra ilk kez oturup sohbet ettik. Hayat gerçekten boş biliyorsunuz deprem oldu o kadar insan öldü.

Alişan: Mahsun Kırmızıgül beni mahcup etti

İnsanın ekmeğine namusuna karışılmadıktan sonra barışılmayacak görüşülmeyecek kimse yoktur. Hayatımda kazadan sonra sanat camiasından beni hiç tanımayan benim tanımadığım o kadar insan benim arayıp mahcup etti ki… Ben de bundan sonra bu konularda daha hassas olacağım” diye konuştu.

Alişan: Mahsun Kırmızıgül beni mahcup etti

İkinci çocuklarını bekleyen Alişan, “Hayırlısı ile bekliyoruz. Biraz daha heyecanlıyız” dedi. Gazetecilerin, “Burak kardeşine alıştı mı?” sorusuna Alişan, “Evet, o da annesinin karnını seviyor” cevabını verdi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı