Alişan kardeşi için düzenlenen Mevlit’te akşam ezanı okudu!

Alişan kardeşi Selçuk Tektaş’ın Mevlit’inde, Ezan okudu. Alişan’ın annesi Suzan Tektaş’a sarıldığı anlar yürekleri dağladı.
Takip et
Alişan kardeşi için düzenlenen Mevlit’te akşam ezanı okudu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Alişan’ın koronavirüs sebebiyle geçtiğimiz hafta yaşamını yitiren kardeşi Selçuk Tektaş’ın ‘Yedi Mevlidi’ nedeniyle Teşvikiye Camii’nde mevlit okundu.
Mevlit programına başta Alişan ve ailesi olmak üzere çok sayıda yakın dostları katıldı. Akşam ezanını Alişan okudu. Alişan’ın annesine sarılıp ağldığı anlar herkesi gözyaşlarına boğdu.

Alişan kardeşi için düzenlenen Mevlit’te akşam ezanı okudu!

Alişan akşam ezanını okudu

Alişan, mevlit öncesinde akşam ezanını kendisi okurken, mevlide gelenlere lokma ve yemek dağıtıldı.

Meşhur türkücü Alişan kardeşi Selçuk Tektaş’ın vefatının yedinci gününde yani dün, Instagram’dan sevenlerini göz yaşlarına boğan bir paylaşım yaptı.

Kardeşinin vefatının üstünden 7 gün geçti, duygu dolu bir mesaj paylaştı

Kardeşinin vefatıyla yıkılan Alişan sevdiklerinin desteğiyle zorlu süreci atlatmaya çalışıyor. Sık sık kardeşinin mezarına gidip dua eden meşhur türkücü son olarak sosyal medya hesabından çekildikleri bir fotoğrafı paylaştı. Kardeşi Selçuk Tektaş’a olan özlemini dile getiren meşhur türkücü şu ifadeleri kullandı:

“Biz seni hiç bitmeyecek bir özlemle ve dualarla her zaman anacağız”

Bugün 7. gün… Ve sen benim kalbimde bir ömür kalacaksın kardeşim. O kadar dua aldın ki herkesten ve almaya devam ediyorsun ki, eminim Allah’ım seni en güzel yerde konuk ediyordur. Annen, baban, eşin, çocukların, yeğenlerin, kuzenlerin, akrabaların, dostların, arkadaşların ve biz seni hiç bitmeyecek bir özlemle ve dualarla her zaman anacağız.

“Hepimiz hep sen varsın gibi bir yerden başlayacağız tekrar”

Hep bu gülümsemenle kalacaksın aklımda. Allah’ım senin mekanını cennet eylesin İnşallah.. Seni çok seviyorum canım kardeşim. Başlayacağım bir yerden ama ne zaman, nasıl başlayacağım bilmiyorum. Hepimiz hep sen varsın gibi bir yerden başlayacağız tekrar. Hiç gitmemişsin gibi….”

Mezarını yaptırdı, çiçekler ektirdi

21 Temmuz Çarşamba günü kardeşini toprağa veren Alişan, Selçuk Tektaş için her gün dua okuyor ve okutuyor. Kardeşinin mezarını düzenletip çiçekler ektiren Alişan’ın sık sık mezarlığa gittiği zamanın çoğunu orada geçirdiği öğrenildi.

Kardeşinin cenaze bilgilerinin anons edildiğini duyan Alişan, Selçuk Tektaş’ın isminin okunduğu anda gözyaşlarına boğularak tabuta sarılmıştı.

Alişan, koronavirüs sebebiyle yaşamını yitiren kardeşi Selçuk Tektaş’ın mezarını her gün ziyaret edip, dua okuyor.

Geçtiğimiz günlerde gene bir arkadaşıyla kardeşinin mezarına giden Alişan’ın ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü.

Meşhur şarkıcının kimseyle konuşmadığı, her gün defalarca tek başına kardeşinin mezarına geldiği öğrenildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.