Alişan İle Buse Varol İkinci Çocuk Sinyalini Verdi

İkinci yılları adına evlerini 2. Sayfa adlı programa açan Alişan ve Buse Varol, ikinci çocuk için "Gelir ama şu an değil." dedi.

Alişan ve Buse Varol tanışmalarının ikinci yılını kutladı. Bu kapsamda evlerinin kapısını 2. Sayfa adlı programa atan ikili samimi açıklamalarda bulundu. Birbirlerine aldıkları hediyeleri açıklayan ikiliden Buse Varol, Alişan için mont aldı. Alişan da, Buse Varol için köpek sahiplendi. Bu hediye sonrası mutlu olan Buse Varol, eşine aldığı çiçeği canlı yayında verdi.


İlk tanışmalarının nasıl olduğunu da soran muhabire Alişan, Buse Varol’a tanışmak için attığı mesajı gösterdi. Instagram üzerinden numarasını almak için attığı mesajı gösteren Alişan, tanışmak için Buse Varol’a, babası üzerinden bir mesaj atmış ve “Babam dedi ki ‘Buse’nin telefon numarasını nasıl almazsın'” yazdığını söyledi. Daha sonra Buse Varol’un “Baban istiyorsa, babana numaranı verebilirim.” mesajı üzerine Alişan bu konuşma sonucunda numarayı aldığını belirtti.

“İKİNCİ BEBEK GELİR AMA ŞU AN DEĞİL”

Buse Varol, ikinci bebek sorusu üzerine konuştu ve ikinci çocuğun olacağı sinyalini verdi. Yakın bir dönemde olmasa da ikinci çocuğu istediklerini belirten Buse Varol, Burak’ın biraz büyümesinden sonra olabilir dedi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı