Alişan: Buse’yi öpüşme sahnesi yok diye seçtim!

Alişan “Buse’yi bugüne kadar öpüşme sahnesi olmadığı için seçtim” demesiyle takipçilerini gerdi. Alişan ve Buse Varol ilişkisinde yapılan bu yorum sosyal medyayı ikiye böldü. Alişan ise gelen kötü yorumlara “İşinize gelmeyince yobaz, geri kafalı, kıro!!!” cevabını verdi.
Takip et
Alişan: Buse’yi öpüşme sahnesi yok diye seçtim!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Alişan ve Buse Varol ilişkisi son günlerde çok konuşuluyor. İkilinin boşanacaklarına dair çıkan dedikodulara Alişan canlı yayında cevap verdi. Alişan, “Eşiniz ile birbirinizi kıskanır mısınız? Buse Varol’un dizide öpüşme sahnesi olsa ne dersin?” sorularına, “Buse’yi bugüne kadar öpüşme sahnesi olmadığı için seçtim” cevabını verdi.

Bu cevap sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Alişan’ın sözlerine tepki mesajları çok fazlaydı. Alişan kendisine gelen tepkilere ise sert çıktı.

Buse Varol ile evli olan Alişan açıklamasında şunları yazdı:

Alişan: Buse’yi öpüşme sahnesi yok diye seçtim!

“Benim yaşam felsefem ,benim kriterlerim, benim yaşam görüşüm, benim yaşamım. İşinize gelince demokrasi var işinize gelmeyince yobaz, geri kafalı, kıro!!! Herkes benim gibi düşünmek mecburiyetinde değil, ben de herkes gibi düşünmek, yaşamak mecburiyetinde değilim.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
SU
12 Ocak 2022, 14:54 tarihinde yazildi

cok Dogru söylemis Alisan saten cok severiz Alisani esi buse de cok kibar hanimefendi Allah mesut Bahtiyar eylesin .

  • Cevapla
  • 0