Alina Boz, hayalleri için pandeminin bitmesini bekliyor!

InStyle Türkiye dergisine konuşan Alina Boz, pandemi biter bitmez ilk yapacağı şeyin bu güne kadar ertelediği ve görmek istediği yerlere gitmek olacağını söyledi.
Takip et
Alina Boz, hayalleri için pandeminin bitmesini bekliyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur oyuncu, seyahate çıkma hayalleri kurduğunu belirtti: “Uzun bir Avrupa tatiline çıkmak istiyorum. Uzun zamandır ertelediğim, görmek istediğim yerleri görmek istiyorum. Pandemide öğrendiğim en mühim şey, hiçbir şeyi ertelememek gerektiği oldu. Her zaman istediklerinizi yapmak için sınırsız zamanınız olduğunu, her şeyin sizin kontrolünüzde olduğunu düşünüyorsunuz ama bir gün geliyor, öyle olmadığını fark ediyorsunuz. Her şey yoluna girdiğinde ilk yapacağım şey, görmeyi ertelediğim yerlere gitmek olacak.”

Alina Boz, hayalleri için pandeminin bitmesini bekliyor!

AŞKIN TANIMI HEP DEĞİŞİYOR
Röportajda meşhur oyuncuya “Birine âşık olduğunuzu nasıl anlarsınız?” sorusu da yöneltildi. Boz şu şekilde cevap verdi: “Aşk tarif edilmesi çok zor bir duygu. Hatta birçok duygunun karışımı. Yaşamında edindiğin deneyimlerle beraber insandaki tanımı da hep değişiyor. Hiç olmadığını sandığın kadar mutlu ve huzurlu hissetme hali genel bir aşk tanımı olabilir benim için. Ama esasında tarif edilemeyecek kadar karışık, bir o kadar da kişisel bir duygu.”

Kendimi izliyorum ama…
Alina Boz, “Kendinizi izler misiniz ekranda?” sorusu üstüne şu şekilde şeklinde konuştu: “Hatalarımı ve doğrularımı görmek için zaman zaman izliyorum. Ama tabii bu gözle izlerken izleyici kadar keyif aldığımı söyleyemem.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.