adplus-dvertising

Alina Boz, galalarda panik atak krizi geçiriyor!

Alina Boz, InStyle dergisinin yeni sayısı için Dubai’de objektif karşısına geçti.
Takip et
Alina Boz, galalarda panik atak krizi geçiriyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Louis Vuitton markasının ilkbahar-yaz koleksiyonundan parçalarla poz veren meşhur oyuncu, derginin sorularını da cevapladı.

Bugüne kadar çok sayıda yapımda rol alan Boz, galalarda panik atak yaşadığını itiraf etti:

“Galalarda gerçekten çok zorlanıyorum. Bu hiç geçmedi. İlk galama katıldığımdan beri bu bu şekilde. Çok kalabalık geliyor bana ve çok panik oluyorum. Ne kadar aşmaya çalışsam da aşamadım. Herhalde kişiliğimle ilgili. Değiştirebileceğim bir şey mi onu da bilmiyorum. Çok kalabalık olunca kendimi kaybediyorum. Bir panik atak vaziyeti oluyor. Özellikle kameralar açılıp flaşlar patlamaya başladığında. Hiç belli olmadı ama ben çoğu röportajımda dudaklarımın titrediğini hatırlıyorum. Aynı anda birden çok şeye odaklanmakta güçlük çeken biriyim. Bu nedenle de zorlanıyorum galiba.”

İÇİMDEN DÜĞÜN SAHİBİ ÇIKIYOR

Boz, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Galada içimden bir düğün sahibi çıkıyor; herkese merhaba demeye, herkesi ağırlamaya çalışan. Bir öbür taraftan da bir güzellik algısı da var bu galalarda. Güzel görünmek kadar rahat etmek de mühim. Ben de en güzel biçimde hazırlanmaya çalışıyorum.”

Alina Boz, galalarda panik atak krizi geçiriyor!

ÜRETMEK İSTİYORUM

Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü’nde okuyan Alina Boz, “Hep görüntü, görüntü yönetmenliği, sinematografi konularına meraklıydım. Ben de bir şey üretmek istiyorum artık bu noktada. 10 senedir sektördeyim. İnsan beynini çalıştırıp kendi de bir şey çıkarma peşine düşüyor. Hazır bu sene da boşum, bu boşluğu bilgi edinerek değerlendireyim dedim. Nitekim güzel de gidiyor” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.