adplus-dvertising

Alice Token My Neighbor ALICE nedir? My Neighbor Alice (Alice Coin) hakkında merak edilenler

Son zamanların en popüler konularından biri olan Kripto paralarda Bitcoin ve Dogecoin'den sonra Alice Coin gelişmesi merak edilmeye başladı. Peki My Neighbor Alice nedir? Alice Token nasıl alınır, güvenli mi? Alice Coin kaç TL?
Takip et
Alice Token My Neighbor ALICE nedir? My Neighbor Alice (Alice Coin) hakkında merak edilenler
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kripto para dünyası her geçen gün yeni bir coinle tanışıyor. Yeni coin ALICE sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri. Binance, My Neighbor Alice’i listeledi. My Neighbor Alice nedir? Alice Token nedir? İşte yeni coin Alice Coin hakkında bilgiler

MY NEİGHBOR ALICE NEDİR?

My Neighbor Alice, Ocak 2021’de pilot trading ve çeşitli testlere başladı. Ardından kripto para borsası Binance, 10 Mart’ta bu projeyi Launchpool’a ekleyeceğini duyurdu.

Animal Crossing gibi efsane oyunlardan esinlenerek hazırlanan My Neighbor Alice, kullanıcıların sanal adalar satın alabildiği, ilgi çekici eşyalar toplayabildiği, online arkadaş edinebilecekleri çok oyunculu bir sanal oyun.

NFT olgusu yavaş yavaş tanınmaya başlarken sizlere Animal Crossing gibi çok fazla duyulmuş oyunlardan ilham alınarak düzenlenmiş ALICE coininden bahsetmek isteriz. My Neighbor Alice coin, kullanıcılar tarafından çok fazla ilgi görmekte. Temel amacı kullanıcıların yeni sanal adalar edinerek, sistem içindeki gizli nesneleri toparlayarak yeni inşaatlar başlatarak, kullanıcıların yeni kişilerle tanışmasına olanak veren bir oyun düzeneğidir.

ALICE coin, My Neighbor Alice’in yerel yardımcı program tokenıdır.

Her oyuncu, oyunda bir avatar ile temsil edilir ve oyuncular, avatar aracılığıyla başkalarıyla etkileşime girebilir. Oyuncular ayrıca avatarı farklı varlıklar yükleyerek değiştirebilirler.

Oyunda, oyuncular Alice’ten veya pazaryerinden sanal arsalar satın alabilirler. Evrende kıt bir arsa arzı var ve her bir arazi parçası NFT tokenleri şeklinde temsil ediliyor.

My Neighbor Alice oyununda misli olmayan tokenları toplamak ve takas etmek isteyen oyuncular oyundaki görevleri tamamlıyarak token kazanabiliyor.

Oyuncular, oyun içindeki satın alımlarda, sanal topraklarını inşa etmek için yapacakları inşaatlarda ve pazar yerindeki sebze, eşya gibi her türlü alışverişte ALICE token kullanıyor. My Neighbor Alice, oyuncuların NFT’lerini kiralayıp faiz kazanmalarını sağlayacak teminat destekli NFT’ler ve NFT kiralamaları sunmayı planlıyor.

Alice jetonu oyunun ana para birimidir, oyuncuların NFT’leri takas etmelerini, arazi satın almalarını ve esas olarak oyun geliştirmenin ilk aşamalarında teminatlandırma, geri satın alma ve stake etme gibi belirli DeFi ürünlerini kullanmalarını sağlar.

Alice Token My Neighbor ALICE nedir? My Neighbor Alice (Alice Coin) hakkında merak edilenler

ALICE’in işlevlerine bakılacak olursa şöyle bir listeye ulaşmak mümkündür

Oyun İçi Para Birimi: Oyun içinde ve Alice coinin pazarında kullanıcılara varlıklarla birlikte özel beceri setleri satın alma fırsatı sunuluyor.

Yönetim: Platformda kullanıcıların öneri sunarak oylama yaparak herhangi bir otoriteye bağlı olmayan DAO etkileşimi ile yönetim sürecine katkı sağlanabilmektedir. Kullanıcıların seçmen katılımına yönlendirmek amacıyla kullanıcılara seçmen teşvikleri getirilmesinin planı yapılmaktadır.

Stake etme: Oyun platformu üzerinden diğer coinlerde yapılabilen stake özelliği ALICE tokenleri üzerinde de kullanılabilmektedir.

Oyuncu Teşvikleri: Kullanıcıların oyuna katılımlarını teşvik etmek amacıyla, kullanıcılara oyunda verilen görevleri tamamlayarak ALICE tokenları kazanabilme şansı sunulmaktadır.

Oyuncular, oyundaki görevleri tamamlayarak ALICE tokenları kazanabilirler. Bu tasarım, kullanıcının oyuna katılımını teşvik etmek ve çekişi sürdürmek içindir.

Komşum Alice, oyuncuları oyuna katıldıkça ödüllendirmek ve oyun öğelerinin sahipliğini dağıtmak için blok zincirindeki oyun ekonomisini geliştiriyor.

NFT tabanlı varlıklar aracılığıyla merkezi olmayan sahiplik: Adalar, evler, evcil hayvanlar vb. Gibi oyun içi varlıkların merkezi olmayan sahipliği.

Sosyal özellikler: Oyuncuların aynı adadaki insanlarla iletişim kurmasına ve sohbette jetonları ve varlıkları arkadaşlarına aktarmasına olanak tanıyan oyun içi sohbet modülleri. Oyuncular birbirlerinin adalarını ziyaret edebilir ve birlikte grup görevlerini tamamlayabilir.

Pazar Yeri: Kullanıcıların varlıklarını alıp satmalarına olanak tanıyan oyun içi pazar. Oyuncuların oyunda ürün satın almaları ve yaratmaları için daha fazla likidite ve finansal teşvik sağlar.

Alice Token My Neighbor ALICE nedir? My Neighbor Alice (Alice Coin) hakkında merak edilenler

ALİCE COİN KAÇ TL?

My Neighbor Alice, kripto para borsası Binance tarafından listelenir listelenmez açılış fiyatı olan 0.10 dolardan saniyeler içerisinde 60 dolara yükselmeyi başardı.

ALICE coin 3 Nisan fiyatı 121,93 TL, 24 saatlik işlem hacmi ₺4.94 TRY.

Alice Token My Neighbor ALICE nedir? My Neighbor Alice (Alice Coin) hakkında merak edilenler

MY NEİGHBOR ALICE GÜVENLİ Mİ?

Son günlerde haberlerde sıkça yerini alan NFT (Non-Fungible Token) takas edilemeyen veya dönüştürülemeyen bir kripto varlık çeşididir. NFT tam anlamıyla bir para birimi denilememesinin sebebi NFT’lerin karşılığının bir sanat formu, resim veya bir fikri mülkiyet olmasıdır. Yani NFT alan bir yatırımcı karşılığında kimse de bulunmayan bir dijital sanat formu elde etmiş oluyor.

Kripto para sisteminde alım satım işlemleri esnasında kullanıcılar arasında son derece popüler olan Binance borsası tercih edilebilir. Binance borsasını kullanıcılar arasında bu kadar popüler olmasının temel sebebi yatırımcılara sunduğu yüksek güvenlik sistemleri ve likidite sistemidir.

ALİCE COİN NASIL NEREDEN SATIN ALINIR?

ALICE’i Innovation Zone’da listeledi ve ALICE/BTC, ALICE/BUSD ve ALICE/USDT işlem çiftlerini açtı.

Binance, Gate.io, CoinDCX, PancakeSwap, BKEX, MXC, BiKi, Hoo, BakerySwap, Koinbazar, HBTC, CoinBene…

1. ALICE satın almak isteyen kullanıcıların ilk olarak sisteme Türk Lirası yüklemesi yapmalıdır. Bunu yapabilmek için ilk adım Binance sisteminde bir kullanıcı hesabı açılmalıdır.

2. Kullanıcı hesabı açıldıktan bir sonraki adım ise Türk Lirası ile veya takas edilebilen kripto para bakiyesi oluşturulmalıdır. Bakiye oluşturulduktan sonra için ilk olarak borsaya TL bakiyesi eklemek veya takas edilecek başka bir kripto para almak gerekiyor.

3. Kripto para alımı gerçekleştirilebilmek için Binance ana sayfasından ‘Kripto Al’ butonu kullanılarak kredi kartı veya banka kartı seçeneği ile kripto para alınabiliyor.

4. Kripto Para alma sekmesinden işlem yapılacak TL tutarı belirlenerek satın alınacak kripto para türü olarak Tether (USDT) seçilmelidir.

5. Tether coini alındıktan sonra yine ana sayfanın sol üst köşesinde yer alan Al-Sat sekmesinden Klasik butonu seçilir.

6. Seçim yapıldıktan sonra alım satım sayfasının sağ köşede yer alan arama kutucuğuna ALICE yazarak çıkan seçeneğe tıklanmalıdır. Yapılacak son işlem ise ALICE AL alanında miktar belirlenerek işlem tamamlanacaktır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.