Alice Müzikali Devam Edebilir

Serenay Sarıkaya,Ezgi Mola,Enis Arıkan,Şükrü Özyıldız,İbrahim Selim ve Merve Dizdar gibi oyuncuların yer aldığı Alice Müzikali,ilk günden itibaren kapalı gişe devam ediyor ve Mayıs ayında son bulacak

Alice Müzikali’nin kadrosunda yer alan Ezgi Mola ‘Alice Harikalar Diyarında’ müzikalinin bu sezon final yapacak olmasına , “Halen kapalı gişe oynuyoruz. Normalde Mayıs ayının sonunda bitecek ama belli olmaz. Belki seneye de devam edebiliriz” diye konuştu.


ALICE MÜZİKALİNİN KONUSU NEDİR?

Lewis Carroll tarafından yazılan ve bugüne kadar 174 dile çevrilerek edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olma özelliğine sahip “Alice Harikalar Diyarında”,Serdar Biliş’in yönetmenliği ve Beyhan Murphy’nin koreografisi ile çağdaş bir müzikal uyarlama olarak sahnedeki yerini alıyor…“ALICE” adı ile izleyicisiyle buluşacak olan müzikalde Serenay Sarıkaya “Alice” olarak izleyicisinin karşına çıkmaya hazırlanırken, Ezgi Mola “Kraliçe”, Enis Arıkan “Tavşan”, Şükrü Özyıldız “Şapkacı”, İbrahim Selim “Kral”, Merve Dizdar ise “Kedi” rolü ile başrolleri paylaşacak.

“Ben kimim?”Hangisi gerçek, hangisi sanal?Kendini yaşadığı hayatın içerisine sıkışmış hisseden Alice, bir mobil uygulamanın çağrısına uyar ve beyaz tavşanı takip ederek sanal bir dünyanın içine dalar.“Ben Kimim?” sorusuna cevap ararken kendini fantastik bir dünyada bulan Alice, hayal gücü zenginliğiyle bu yeni evrende kendi cesaretini sınayacak, korkularıyla, arzularıyla baş başa kalacaktır.“Alice” müzikali, gerçek hayattaki iletişimin yalnızlaştırdığı günümüz sanal dünyasında savrulan bir genç kızın, büyüme hikayesidir.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı