Ali Sunal ve Berkay tartıştı mı kavga mı etti? Ali Sunal’dan açıklama geldi

Ali Sunal ve Berkay’ın müzik gürültüsü yüzünden geçtiğimiz gün tartıştığı iddia edildi. Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal, sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı.

Ailesiyle Bodrum’da tatil yapan Ali Sunal’ın şarkıcı Berkay ile geçtiğimiz gün tartıştığı iddia edildi. İddialara göre, Küçükbük’teki villasında kalan Ali Sunal, gece saat 02.00’de yoğun gürültü nedeniyle uyandı.

Yüksek sesin hemen yandaki otelden geldiğini fark eden Sunal, oraya giderek “Kapatın şu müziği kardeşim, evde bebek var ve biz uyuyamıyoruz” dedi.

Günaydın’da yer alan habere göre bu tepki otel sahibini kızdırdı. Sunal ile otel sahibi arasında itiş kakış yaşandı. O sırada yüksek sesli müziğin şarkıcı Berkay’ın konakladığı villadan geldiği ortaya çıktı.

Kendi saz ekibiyle şarkı söyleyen Berkay, durumdan haberdar olunca koşarak kapıya gitti ve Sunal’dan özür dileyerek müziğin sesini kesti.

Ali Sunal ve Berkay tartıştı mı kavga mı etti? Ali Sunal’dan açıklama geldi

ALİ SUNAL’DAN VİDEOLU YANIT

Berkay ve Ali Sunal hakkındaki bu iddialara oyuncudan videolu yanıt geldi. Berkay’ı da videoya etiketleyerek açıklama yapan Sunal, “Bir kavga olayı varmış haberimiz yok. Berkay’ı çok severiz, otel de komşumuz. Asla böyle bir kavga olmadı. İlgilenene merak edene duyurmak istedim” dedi.

Berkay da bu videoyu paylaşarak, “Beni seviyorlar, yazsınlar dedecim” yorumunu yaptı.

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı