Ali Koç Fatih Terim’den Bir Adım Geriden Geliyor!

Ali Koç ve Fatih Terim arasında büyük gerilim yaşanıyor. Hürriyet'in yazarı Ahmet Hakan köşe yazısında bu tartışmayı değerlendirdi.

Süper Lig’in başlaması ile tartışmalarda başladı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim arasında yaşanan gerilim Türkiye’nin gündemine oturdu. Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan bu tartışmayı köşesine taşıdı. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in aldığı ceza sonrası gerilen ortamda Ali Koç’un Fatih Terim’e sarf ettiği sözler gerginliği tepeye çekti. Ali Koç, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim için sicili bozuk dedi. Gazeteci Ahmet Hakan’a göre Fatih Terim bu tartışmalarda bir adım önde.

ALİ KOÇ VE FATİH TERİM POLEMİĞİ NASIL SONUÇLANACAK

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan’ın köşe yazısında konu ile ilgili değindiği bölümler şu şekilde;

Ali Koç için, “Son tahlilde kibar bir insandır… Kabalaşmaya kalkışsa bile üstünde iyi durmaz… Sokak jargonunun derinliklerine vâkıf değildir. Tamam, izlediği filmlerden Harlem’i falan biraz bilebilir ama o da kurtarmaz… Recep İvedik’leri falan izleyerek kendini geliştirme ihtimali var… Ama yine de yarışa geriden başlıyor!” diyen Ahmet Hakan Fatih Terim için ise, “Adam sokaklardan geliyor… Ta en altlardan… Sokak dili ve edebiyatında ordinaryüs olmuş… Öyle bir gönderme yapar ki, neye gönderme yaptığını çakamazsın bile! Sürekli en alttan en üste, en alttan en üste çıktığı için… Beladan uzak kaldığında canı sıkılır. Kendisine sataşanın işi zordur yani…” diyerek olayın sonuç kısmına değindi.

“Ali Koç, yeniyetme zıpır gençlerden bir “team” kurup beyin fırtınası üstüne beyin fırtınası yaparak bir çıkış yolu bulamazsa… Fatih Terim bu polemikten galip çıkar.” ifadelerini kullandı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı