Ali Gözüşirin kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Her Yerde Sen’in Veteriner İbo’su Ali Gözüşirin aslen nerelidir? Eğitimi nedir? İşte Ali Gözüşirin hakkında merak edilen tüm soruların yanıtları…

Doğum Tarihi: 27 Ocak 1995

Doğum Yeri: İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Trabzon’ludur

Eğitimi: Gelişim Üniversitesi Uluslararası İlişkiler

Burcu: Kova

Boyu ve kilosu: 1.88 metre boyunda, 73 kilo

Her Yerde Sen dizisinin Veteriner İbo’su Ali Gözüşirin, dizideki performansıyla kısa sürede adından söz ettirmeyi başardı. Daha önce Ufak Tefek Cinayetler dizisiyle tanıdığımız genç oyuncu, Her Yerde Sen dizisinde başrol oyuncusu Selin’in Veteriner arkadaşını canlandırıyor.

Ali Gözüşirin kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

ALİ GÖZÜŞİRİN KİMDİR?

Kalabalık bir ailede yetişen Ali Gözüşirin hareketli bir çocukluk geçirmiştir. Kendini azim, hırslı, gözükara, acımasız ve gururlu olarak tanımlar. Özel yaşamını çok fazla sosyal medyada paylaşmayan Ali Gözüşirin bol bol fotoğraf paylaşıyor.

İlk oyunculuk deneyimini Ufak Tefek Cinayetler’in 2. sezonunda Osman Sonant’ın canlandırdığı Kerim Adil Sağlam’ın gençliğini canlandırarak yaşayan Ali Gözüşirin, şimdilerde FOX TV ekranlarında yayınlanan Her Yerde Sen dizisinde İbrahim Tuç karakterine hayat vermektedir.

Meslek hayatına modellik yaparak başlayan Ali Gözüşirin daha sonra defilelerde yer almış ve mankenlik yapmıştır. Günümüze kadar bir çok moda çekimine dahil olmuş, bazı defileler için ise podyuma çıkmıştır. Üniversite yıllarında oyunculuk ile ilgilenmesi için vakti olduğunu, her geçen gün kamera önüne ilgisi arttığını ve ilk olarak bir kaç defilede ve klipte modellik yapmış, ardından oyunculuk eğitimi almıştır.

Ali Gözüşirin İrem Derici’nin Bambaşka Biri klibinde dansçı olarak yer almış ve bir çok yapımcının dikkatini çekmeyi başarmıştır.2016 yılında İrem Derici – GZone Dergi Mayıs 2016 Kapak Çekimi ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Ali Gözüşirin kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

İzlemekten keyif aldığı bazı yabancı diziler, Peaky Blinders, The Punisher, House Of Cards, Game Of Thrones, La Casa De Papel, Blindspot ve Dark. Okumaktan hoşlandığı kitap, Sherlock Holmes favori dizisi, Peaky Blinders ve favori sinema filmi The Wolf Of Wall Street.

GZone Dergisinde mayıs 2016 sayısında kapak fotoğrafı olmuş bu reklamın hayatının kırılma noktası olduğunu düşünüyoruz. Oyunculuk merakının ilk okulda girdiği tiyatro kolu ile başladığını belirten daha sonra lise de ve üniversitede oyunculuk ile ilgilenmiştir.

Ali Gözüşirin kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Ali Gözüşirin’in rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Her Yerde Sen (İbrahim Tuna) (TV Dizisi)

2018 – Ufak Tefek Cinayetler (Kerim Adil Sağlam’ın gençliği) (TV Dizisi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı