Ali Erkazan’dan Olay Yaratacak Açıklamalar: Levent Ülgen’i Hayatım Boyunca Affetmem

2002 yılında TRT ekranlarında yayınlanmaya başlayan En Son Babalar Duyar dizisiyle ilgili gerçek uzun yıllar sonra ortaya çıktı. 2. Sayfa programına konuk olan Ali Ekazan eteğindeki taşların hepsini döktü...
Takip et
Ali Erkazan’dan Olay Yaratacak Açıklamalar: Levent Ülgen’i Hayatım Boyunca Affetmem
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türk televizyon tarihine damga vuran dizilerden En Son Babalar Duyar’da hayat verdiği karakter ile hafızalara kazınan usta oyuncu Ali Erkazan yıllar sonra TV8 ekranlarına katılarak dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

NANKÖRLÜĞÜNÜ AFFETMEYECEĞİM
Oynadığı rollerle adından söz ettiren usta oyuncu ‘En Son Babalar Duyar’ dizisinde damadı rolünü canlandıran Levent Ülgen’in kendisine karşı nankörlük ettiğini söyledi. ‘Onu diziye ben aldırdım’ diyen Erkazan, “Nankörlüğünden ötürü, beni satmasından dolayı hayatım boyunca affetmeyeceğim Levent Ülgen vardır, bir daha hayat beni onunla hiçbir zaman karşı karşıya getiremez” diye konuştu.

Yaşanan olayların perde arkasını anlatan Ali Erkazan, “En Son Babalar Duyar’ dizisine bir damat aranıyordu ben Levent’i lokantada Yemek yerken gördüm, teklifte bulundum. ‘Abi sen tamam diyorsan ben hazırım’ dedi. Ben de hemen yetkilileri aradım, her şeyi ben konuştum. Nasıl oynaması gerektiğine kadar anlattım” dedi.

BİZİM ALTTAN KUYUMUZU KAZMIŞ
Erkazan, “O dönem bizim sözleşmemizde yazan maddeleri karşılıyordu yöneticiler ama çalışanlar paralarını almaktan zorlanıyorlardı. Biz de devreye girdik, biraz sıkıntılar yaşadık yapımcıyla. Birol Güven bizim alttan kuyumuzu kazmış, Ayşegül’le beni ekarte etmenin yollarına başvurdu. Orada Levent Ülgen ile Metin Coşkun da Birol’a hizmet etti. ‘Ayşegül Abla ile Ali Abi olmadan dizi olur mu’ demediler.

Birol ‘Biz Ali Abi ve Ayşegül Hanım’la anlaşamadık, anlaşamaya da biliriz onlar olmadan devam eder misiniz’ diye soruyor, bunlar da ‘Biz ederiz’ karşılığını veriyorlar. Birol da hikâyeyi damadın üzerine çevirip bizi ekarte etti. Bunlar da ona hizmet ettiler” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.