Ali Çetin’den Hakem Açıklaması “Burayı Başlarına Yıkarlar!”

Dün akşam oynanan Denizlispor – Fenerbahçe maçına Fırat Aydınus damga vurdu. Maçın ardından Denizlispor başkanı Ali Çetin sert açıklamalarda bulundu.

Süper Lig’in 8.haftasında Denizlispor-Fenerbahçe maçına hakem Fırat Aydınus’un hatalı kararları damga vurdu. Maçın ardından Denizlispor başkanı Ali Çetin’den çok sert açıklamalar geldi.

ALİ ÇETİN: BURAYI BAŞLARINA YIKARLAR

Denizlispor Başkanı Ali Çetin: “13 ay oldu ben yönetime geleli. Başkan olarak bugüne kadar hiç böyle konuşmadım, artık bu vicdanın son noktası. Yazıklar olsun. Bu insanlar 5 TL’lik çakmak satarak bu kulübü bu hale getirdi. Emin olsunlar ki, 1 milyon 100 bin nüfuslu bu şehir burayı bunların başına yıkar. Böyle bir haksızlık bir daha eğer bu kulübün başına gelirse, bu insanları burada kimse durduramaz. Yazıklar olsun, bu vicdansızlık başka hiçbir şey değil. Yani bu kadar kulübün üstüne gelinmez. 8. haftada 5 tane penaltı bizim hak ettiğimiz hiç penaltı yok. Bugüne kadar da hep sustuk, artık bundan sonrada susmayacağız. Bunun başka ötesi de yok. Yazıklar olsun yani” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı