adplus-dvertising

Ali Babacan’dan ‘Susamam’ Yorumu

Geçtiğimiz hafta yayınlanan ve yayınladığı günden beri gündemde olan 'Susamam' şarkısı için bir yorum da Ali Babacan'dan geldi.
Takip et
Ali Babacan’dan ‘Susamam’ Yorumu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

AK Parti’den geçtiğimiz günlerde istifa eden eski Ekonomiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Babacan Karar Gazetesinden Ahmet Taşgetiren ve Yıldıray Oğur’a konuşarak, yeni kuracağı parti için açıklamalarda bulundu ve tarih verdi. Geçtiğimiz günlerde AK Parti’den istifa eden Babacan, yeni partisini 2020 yılından önce kuracağını açıkladı.

Şahsi bir kırgınlığından dolayı partiden ayrılmadığını ifade eden Babacan, “Şahsi kırgınlıklar söz konusu olsaydı partiyi 2003’te bırakırdım.” dedi. Yıldıray Oğur’un, ‘Susamam’ şarkısı ile ilgili “En son bir rap klibi çıktı. “Susamam” adlı. İzleyebildiniz mi?” sorusuna cevap veren Babacan, şarkıyı izlediğini ve güzel hazırlandığını belirterek, “Sorunlar ve kaygılar gayet güzel işleniyor. Harekete geçilmezse, bir şey yapılmazsa, susulursa olacaklardan herkesin sorumlu olduğu vurgulanıyor. Etkilendim doğrusu. Biz de susmadık. Susamadık. Karar verdik ve çalışıyoruz.” dedi.

Abdullah Gül ile ilgili sorulan soruya da cevap veren Babacan, “Abdullah Bey Cumhurbaşkanlığı’ndan ayrıldıktan sonra aktif siyasette yer almayacağını kamuoyuna açıklamıştı. Tarafsız Cumhurbaşkanlığı konumundan sonra da bir siyasi parti çatısı altında olmayı doğru bulmuyor.” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.