adplus-dvertising

Ali Babacan Türkiye için tek yol kendini gösterdi!

Seçimlere kendi parti ve logolarıyla gireceklerini açıklayan DEVA Partisi lideri Ali Babacan, “Her geçen gün bunu daha iyi anlıyorum. Ülkemizin bizden başka çıkışı yok” şeklinde konuştu.
Takip et
Ali Babacan Türkiye için tek yol kendini gösterdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve eşi Zeynep Babacan, partilerinin Ankara İl Teşkilatı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma programına katıldı. DEVA Partisi’nin 81 ilin hepsinde bayramlaşma programı düzenlediğini belirten Babacan, partisinin seçim kararına ilişkin konuştu.

Suudi Arabistan ve İsrail ile ilişkilere ilişkin konuşan Babacan, “Baktılar ki DEVA Partisi kendileri açısından artık gerçekten büyük bir tehdit, DEVA Partisi geliyor. Bir siyasi mühendislik hesabıyla apar topar Meclis’e kanun teklifi sundular. Hızlı bir biçimde yasalaştırdılar. Propaganda makinesini çalıştırdılar. DEVA Partisi aşağı DEVA Partisi yukarı… Bizim adımıza dedikodunun bini bir para. Bizim adımıza senaryolar üretiyorlar. DEVA Partisi kendi ismiyle sanıyla, şanıyla namıyla bu seçimlere girecektir, dedik. Logomuza, damlamıza mührü Türkiye olarak öyle bir basacağız ki Beştepe’de birileri oturduğu yerden sıçrayacak” şeklinde konuştu.

“BAŞKA ÇIKIŞI YOK”

Babacan, “Ben her yerde açık açık söylüyorum. Çözersek biz çözeceğiz. Başka bir çözüm yok. Her geçen gün bunu daha iyi anlıyorum. Ülkemizin bizden başka çıkışı yok. DEVA Partisi’nin iktidarda olmadığı bir ülkenin problemlerini çözme imkânı ve olasılığı yok. Bunu iyi görüyorum” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.