Ali Atay’a Eşinden Baba Olacaksın Uyarısı

Hazal Kaya ile 5 yıllık bir birliktelik sonucunda evlenen ve baba olmak için gün sayan Ali Atay, eşi Hazal Kaya tarafından çıktıkları tatilde, ekstrem sporları denemek istemesinin ardından ”Baba olacaksın, yapma.” uyarısı geldi.

Bülent Şakra ve Ceyda Düvenci çiftiyle tatile çıkan Hazal Kaya, Ali Atay çifti tatilin tadını çıkarmaya devam ediyor. Bol bol fotoğraf ve video çeken iki çift, sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapmayı ihmal etmiyor. Youtube kanalı üzerinden de paylaşım yapan ünlü isimler, eğlenceli anlarını hayranlarıyla paylaştı.

BABA OLACAKSIN, YAPMA

Simi Adası’nda tatil yapan ünlü çiftler, deniz kum ve güneşin dışında birçok şeyin de tadını çıkarıyor. Ekstrem sporlara yönelen Bülent Şakrak’a eşlik etmek isteyen Ali Atay’a eşi Hazal Kaya’dan yasak geldi. Yakın zamanda bebeklerini kucaklarına alacak olan çift, bebekleri daha doğmadan 3 kişi yaşamaya başladılar bile.

Baba olacağı için eşi Ali Atay’ın tehlikeli sporlardan uzak durmasını isteyen Hazal Kaya, ”Baba olacaksın, yapma.” diyerek Atay’ın yamaç paraşütü yapmamasını istedi. Ali Atay bu uyarıyı dikkate alarak yamaç paraşütü yapmadı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı