Aleyna Tilki’ye Sütçü İmam Üniversitesi, ”Gelme” Dedi

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’nin günler öncesinden duyurduğu Kahramanmaraş konseri, gelen tepkiler sebebiyle iptal edildi.

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, günler öncesinden Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi kampüsünde gerçekleşecek konserinin detaylarını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Sebebi henüz belli olmamakla birlikte Kahramanmaraş halkı Aleyna Tilki’nin şehirlerinde konser vermesini istemedi. Bu isteğe uyan üniversite rektörlüğü de konserin iptalini ilan etti.

KAHRAMANMARAŞ ALEYNA’YI İSTEMEDİ

Özel bir okulun davetlisi olarak Kahramamaraş Sütçü İmam Üniversitesi kampüsünde konser vereceğini ilan eden Aleyna Tilki, konser sayılı günler kala, konserin iptal edildiğini öğrendi. Sütçü İmam Üniversitesi Rektörlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Doğa Koleji tarafından üniversitenin kampüsünde gerçekleştirilmesi planlanan Aleyna Tilki konseri iptal edildi denildi.

26 Eylül’de KSÜ’nün Avşar Kampüsü’nde gerçekleştirmeyi planladığı konserin hangi gerekçeyle iptal edildiği açıklanmadı. Mağduriyet yaşayan sanatçı, Aleyna Tilki ve menajerinden ise henüz konuyla alakalı bir açıklama gelmedi. Aleyna Tilki’nin bu tarih için başka bir şehirde sahne alması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı