Aleyna Tilki’ye Dudak Estetiği Eleştirisi

Son yılların yıldızı yükselen şarkıcısı Aleyna Tilki, özel hayatındaki olaylarla gündeme gelmeye devam ediyor. Aleyna Tilki dudaklarıyla yine gündemde.

Son zamanların en hızlı çıkış yapan şarkıcılarından birisi olan Aleyna Tilki, Paris’teki tatilinden bir kare paylaştı. Dudaklarındaki değişiklikle dikkatleri üzerine çeken Aleyna Tilki’ye, “Estetik mi yaptırdın?”, “Dudaklarına botoks mu yaptırdın?” soruları geldi. Bu sorulara cevap vermeyen Aleyna Tilki’nin dudakları eski fotoğraflarına bakıldığında ciddi anlamda daha dolgun duruyor.


ALEYNA TİLKİ DUDAKLARINA BOTOKS YAPTIRDI MI?

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Aleyna Tilki, Instagram’da yine gündem oldu. Paris’te çekildiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabı Instagram’dan takipçileriyle paylaşan Aleyna Tilki, eleştirilerin adresi oldu.

Dudaklarıyla dikkatleri üzerine çeken güzel şarkıcı, hayranlarının “Botoks mu var?” sorularına cevap vermedi. Ünlü şarkıcının dudaklarında ilk bakışta bile göze çarpan bu değişikliğin altında ise Fransa tatili devam ederken bir estetik müdahale geçirmiş olabileceği ihtimali yatıyor. Ünlü şarkıcının konuyla alakalı yakın zamanda bir açıklama yapması bekleniyor.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı