Aleyna Tilki’nin kardeşi Ayça Tilki’nin pozlarına beğeni yağdı!

21 yaşındaki meşhur şarkıcı Aleyna Tilki, sadece müzik kariyeriyle değil, annesiyle ve kız kardeşiyle de sık sık gündeme geliyor. Aleyna Tilki’nin kendisi gibi şarkıcılık yapan kız kardeşi Ayça Tilki, Instagram paylaşımlarıyla dikkatleri üstüne topluyor.
Takip et
Aleyna Tilki’nin kardeşi Ayça Tilki’nin pozlarına beğeni yağdı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şarkıları ve açıklamalarıyla magazin gündeminin renkli figürlerinden olan Aleyna Tilki’nin kız kardeşi Ayça Tilki de starlık yolunda emin adımlarla ilerliyor. Geçtiğimiz aylarda ‘Sen Gibi’ şarkısını müzik severlerin beğenisine sunan Ayça Tilki, sosyal medya pozlarıyla da isminden söz ettiriyor.

Aleyna Tilki’nin kardeşi Ayça Tilki’nin pozlarına beğeni yağdı!Sen Olsan Bari, Yanıtsız Çınlama, Yalnız Çiçek gibi Türkiye’yi sallayan şarkılara imza atan Aleyna Tilki’nin kardeşi Ayça Tilki de, tıpkı ablası gibi müzisyenlik yolunda ilerliyor.Sen Gibi şarkısıyla dikkatleri üstüne çeken Ayça Tilki, sosyal medyayı epey aktif kullanıyor.Aleyna Tilki’nin kardeşi Ayça Tilki’nin pozlarına beğeni yağdı!Aleyna Tilki, bir dönem 16 yaşındaki kardeşi Ayça Tilki ile alakalı gazetelerde çıkan yorumları eleştirmiş, ”Gizli sapıksınız, sübyancısınız siz” ifadelerini kullanmıştı.Aleyna Tilki’nin kardeşi Ayça Tilki’nin pozlarına beğeni yağdı!Instagram’da 90 bini aşkın takipçisi bulunan Ayça Tilki, yaşamına dair anları takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. Ayça Tilki’nin Instagram pozlarına yorum ve beğeni yağıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.