Aleyna Tilki’nin evleniyorum paylaşımı bomba etkisi yaptı!

Şarkıcı Aleyna Tilki, Instagram’daki son paylaşımıyla kafaları karıştırdı. “Evleniyorum!” diye davetiye paylaşan Tilki, törenin Instagram üstünden gerçekleşeceğini belirtti. 21 yaşındaki şarkıcı, yaptığı açıklamayla takipçilerini heyecanlandırdı
Takip et
Aleyna Tilki’nin evleniyorum paylaşımı bomba etkisi yaptı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen genç popçu Aleyna Tilki’nin son paylaşımı “evlilik” sorularına neden oldu.

Aleyna Tilki’nin evleniyorum paylaşımı bomba etkisi yaptı!

Instagram’da 2,7 milyon takipçisi olan Tilki, önceki gün gönderisinde, “Ayın 28’inde evleniyorum. 30’unda da klip çıkacak. Buda davetiyem. 28’inde düğünümü Instagram hesabından canlı izleyebilirsiniz…” ifadelerini kullandı.

‘Yeni şarkının reklamı mı’

21 yaşındaki şarkıcının paylaşımı takipçilerini heyecanlandırırken, kimi kullanıcı ise Aleyna Tilki’nin yeni şarkısının reklamını yaptığını ileri sürdü.

Tilki: Kendime dadı tutacağım, asistan tribi çekemem

Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde de iş yaşamında asistan yerine ‘dadı’yla çalışmaya karar verdiğini belirtmişti. Tilki, “Kendime dadı tutacağım. Asistan tribi çekemem. Dadılar çok çalışkan. Yemeğimi düşünür, saçlarımı tarar ve her şey…” ifadelerini kullanmıştı.

Aleyna Tilki’nin evleniyorum paylaşımı bomba etkisi yaptı!

Sonrasında aradığı kriterleri de sıralayan Aleyna Tilki, şunları belirtmişti:

İngilizce ve Rusça bilmesi, çok sakin bir insan olması, ileri görüşlü olması. Mesela ‘Oraya çıkarsan, düşersin.’ desin çünkü kimse demeyince hep düşüyorum. İyi bir gözlemcilik. Ben denizdeyken beni karadan magazin geliyor mu diyerek izlemesi…

Tuğba Ekinci gönüllü oldu

Şarkıcı Tuğba Ekinci de yaptığı paylaşımla Tilki’ye “Güzel yüzlü fıstığım dadı arıyormuş. Boncuğum benim, ben sana dadı olurum. Kıyamıyorum ben sana. Erken yaşta koca camiayla boğuştun…” sözleriyle seslenmişti.

Öte yandan şarkıcılık kariyerinin yanı sıra özel yaşamıyla da sık sık gündem olan Tilki, “Sence ideal bir buluşma nasıl olmalı?” sorusuna cevap vermişti:

“Önceden beni tanıyor olması gerekir. Bana adını gizleyerek ayıcıklar, çiçekler yollaması gerekir…

Evimi öğrenemez de kulisime, işe gittiği yerlere çiçekler özellikle ayıcıklar, oyuncaklar gönderecek. Ben de ‘Bu kim?’ diyerek merak edeceğim ama vizyonlu ayıcıklar istiyorum, vizyonsuz ayıcıklar istemiyorum.

Sonra bir gün artık kim olduğu çıkacak ortaya. Hemen numaramı alacak ama bilmiyorum nasıl alacak…

Sonrasında bir yer ayarlayacak ama tek buluşmak istemem, hemen baş başa kalamam.

Arkadaş ortamında buluşalım. Gelirken bir şey getirmesin fakat ardından ‘Görüşmemiz çok güzeldi’ diyerek ayıcık yollasın.”

“Efendi, ağır, keko ve biraz maço olsun”

Buluşacağı kişinin karakterinin nasıl olması gerektiğini de açıklayan meşhur şarkıcı, “Efendi, ağır, keko ve biraz maço olsun. İşime ve iş saatlerime karışmasın. Çok zor değil, özünde kekoluk olacak ama öyle hissettirmemek için elinden geleni yapacak” demişti.

Aleyna Tilki’nin evleniyorum paylaşımı bomba etkisi yaptı!

21 yaşındaki Aleyna Tilki, “Hangi davranış seni o kişiden soğutur?” sorusuna şu cevabı vermişti:

Olduğu gibi gözükmemesi ve boş konuşması, konuşmamayı bilmemesi… Çünkü ben dolu sohbet etmeyi severim.

Aleyna Tilki’nin evleniyorum paylaşımı bomba etkisi yaptı!

Hangi konu olursa olsun konuştuğumuz konuda bilgili olsun, o konuyu içselleştirsin isterim.

Oluşturduğu kişiden konuşmasın, kalbinden konuşsun isterim. Bu Şekilde olmadığı zaman kaçarak uzaklaşıyorum. Bu vaziyetle çok karşılaşıyorum, çok aptal insan var.

“Güneşte biraz yanayım hemen ağlıyorum”

Tilki, “Bir takıntın var mı?” sorusunu ise, “Ben çok takıntılıyım ama işimle ilgili bir tanesini söyleyeyim; tenimin beyaz olması. Tenimi kontur yapacağım diyerek boyarlarsa kıyamet kopar. Güneşte biraz yanayım hemen ağlıyorum. Bu Şekilde şeylerde takıntılıyım. Bir şey çok düzenli gözüktüğü zaman ise bozarım” biçiminde cevaplamıştı.

Aleyna Tilki kimdir?

Aleyna Tilki 28 Mart 2000’de, Konya’da dünyaya geldi. Eğitim yaşamına devam eden Aleyna Tilki, lise öğrencisidir.

Aleyna Tilki, 28 Mart 2000’de Of, Trabzonlu bir anne ve Konyalı bir babanın çocuğu olarak Konya’da dünyaya geldi. Kabiliyet Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmasıyla ilk defa televizyonlarda görüldü.

Ağustos 2016’da Türk besteci ve aranjör Emrah Karaduman’ın “Yanıtsız Çınlama” isimli single’ında vokal olarak yer aldı. Single’ın YouTube’da yayınlanan klibi 2016’da Türkiye’de en çok izlenen video klip oldu ve bir sene içinde 480 milyondan fazla izlendi.

Böylece en çok izlenen Türkçe şarkı klibi unvanını yakaladı.Şarkı ise MusicTopTR Resmî Listesi’nde 2 numaraya kadar yükseldi. Tilki, Temmuz 2017’de ilk solo single’ı “Sen Olsan Bari”yi yayımladı ve Türkiye’de aynı listede 1 numara oldu.

Çıkışının ilk aylarında içkili mekânlarda sahne alması, reşit olmadığı gerekçesiyle toplumun bir kesiminin tepkisini çekti. Kasım 2016’da Diyarbakır’daki bir konseri esnasında mekâna iki el yapımı ses bombası atıldı.

Tilki, Mayıs 2019’da dünyanın en büyük müzik firmalarından Warner Music Group ile anlaşma imzaladı ve ardından Tilki’nin firmayla bir İngilizce albüm ve 4 single yapacağını açıklandı. Bu onu bu firmayla çalışan ilk Türk şarkıcı yaptı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.