Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel’den doğum günü mesajı!

İlk İngilizce şarkısıyla gündem olan Aleyna Tilki kadar annesi Havva Öztel de gündemde yer ediyor. Öztel son olarak duygu dolu bir paylaşımla kızının doğum gününü kutladı.
Takip et
Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel’den doğum günü mesajı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sosyal medyadan her paylaşımı binlerce beğeni ve yorum alan Aleyna Tilki, bu defa annesi Havva Öztel’in paylaşımlarıyla anılıyor.

Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel sosyal medyayı aktif kullanan adlardan biri. Havva Öztel sosyal medya hesabından Aleyna Tilki’nin doğum gününü kutladı.

Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel’in görüntüsüne “Ablası gibi” yorumları yağdı. Havva Öztel kızıyla bir pozunu paylaşarak duygularını paylaştı. Öztel şunları yazdı:

Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel’den doğum günü mesajı!

“Yaşamımda en manalı dediğim iki tarih ve saat var, prenseslerimin doğum günü ve saati. Prenseslerim diyorum onlar yalnızca anne ve babasının prensesi. Bugün 28.03.2000 Saat:15.15 ilk anne olduğum ve dünyalar güzeli kızımı kucağıma aldığım gün, tarifsiz bir cennet kokusu doldu odam, sevginin bu denli kuvvetli olduğunu o gün öğrendim. Beraber büyüdük seninle. Ömrümde ol büyüdüğüm, iyi ki doğdun büyüttüğüm. Gözlerinde huzuru, gülüşünde geçmişin güzelliklerini gördüğüm. İyi ki benim kızım iyikimsin gururum nice güzel yaşlara cennet bahçem seni çok seviyorum Bu birlikte olamadığımız ilk doğum günün içim buruk kalbimle yanındayım kızım, iyi ki doğdun kızım.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.