Aleyna Tilki’den Justin Bieber hakkında şok iddia! “bana yürüdü”

Aleyna Tilki sosyal medyadan herkesi hayerete düşüren bir açıklama yaptı. Justin Bieber’in ABD’nin Los Angeles kentinde kendisine yürüdüğünü iddia etti.
Takip et
Aleyna Tilki’den Justin Bieber hakkında şok iddia! “bana yürüdü”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Aleyna Tilki, instagram’da katıldığı bir yılbaşı programında kendisine sorulan sorulara yanıt verdi. Programın bir bölümünde Tilki, ABD’de kaldığı zamanlarda dünyaca meşhur popçu Justin Bieber’in kendisine bir barda yürüdüğünü açıkladı.

Aleyna Tilki’den Justin Bieber hakkında şok iddia! “bana yürüdü”

Yaşının tutmadığı için barda oturulmasına izin verilmeyen şarkıcı, yanına gelen bir kişinin barmene, “Biraz beklesin burda, sıkıntı yok” dediğini aktardı.

Justin Bieber’i çingeneye de benzeten Aleyna Tilki, kendisine yürüdüğünü açıklayarak dünyaca meşhur popçuyu gittiği barın sahibinin oğlu sandığını ifade etti.

Öte yandan, son günlerde Aleyna Tilki’nin saplantılı hayranı olduğu öne sürülen bir kişinin, meşhur şarkıcının konseri esnasında evinin bulunduğu siteye girdiği skandalı magazinin gündeminde… Adli kontrol koşuluyla serbest bırakılan zanlının, dikenli telleri aştığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Şarkıcı Aleyna Tilki’nin hayranı olduğu öne sürülen bir kişi, Tilki’nin Üsküdar’da bulunan evinin site bahçesinden atlayarak içeri girdi. O esnada kızı Aleyna Tilki ile konserde olan Havva Öztel, evine geldi. Güvenlik görevlilerinin meydana gelen olayı kendisine anlatması üstüne olay yerine polis ekipleri sevk edildi.

Zanlının dikenli telleri aşarak siteye girdiği anlar güvenlik kamerasına yansırken, Aleyna Tilki yaşadığı korku dolu anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Aleyna Tilki’den Justin Bieber hakkında şok iddia! “bana yürüdü”

Şüpheli Muhammed E. A. (24) gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Adliyeye sevk edilen şüpheli çıkarıldığı mahkemede adli kontrol koşuluyla serbest bırakıldı.

İşte o görüntü…

Şarkıcı Aleyna Tilki’nin ailesiyle yaşadığı siteye izinsiz girerek ‘Özellikli olarak konut dokunulmazlığının ihlal etme’ suçundan gözaltına alınan Muhammed Erkam A., ifadesinde, hayranı olduğu ve bizzat görmek istediği için evine gittiğini belirtti.

Konser veren Aleyna Tilki, sahnede sevilen şarkılarını seslendirirken saplantılı hayranı da evine girmeye çalıştı. Büyük bir korku yaşayab şarkıcı saplantılı hayranından şikayetçi oldu. Aleyna Tilki’nin şikayeti üstüne gözaltına alınan Muhammed Erkam A., İstanbul Anadolu Başsavcılığı’nda ifade verdi.

Erkam A., Aleyna Tilki’nin evini internetten öğrendiğini, Pencak Silat isimli sporu yaptığını ve bu sebeple tellerden geçerek site bahçesine girdiğini anlattı. Tilki’nin oturduğu daireyi bulamayınca komşusuna sorduğunu ve zile bastığını ama kimsenin açmadığını anlattı.

Tilki’nin komşusunun güvenliği arayarak kendisi için ‘tekin birisi değil’ ifadesini kullandığını da işittiğini belirten Muhammed Erkam A., kaçmadığını, güvenlikte Aleyna Tilki’yi beklediğini o ara uyuyakaldığını anlattı. Daha sonra güvenlikle beraber polisin geldiğini belirten Muhammed Erkan A., karakolda Aleyna Tilki’yi gördüğünü söyledi.

Şüpheli Muhammed Erkam A., çıkarıldığı İstanbul Anadolu 8. Sulh Ceza Hakimliği tarafından ‘Yurt dışına çıkma yasağı, Aleyna Tilki’nin ikametgahına, iş yerine, bulunduğu yerlere 500 metreden fazla yaklaşmama biçiminde adli kontrol koşullarıyla serbest bırakıldı.

Aleyna Tilki’den Justin Bieber hakkında şok iddia! “bana yürüdü”

Aleyna Tilki ise İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nda verdiği ifadede, konseri için annesi beraber evden ayrıldığını, annesinin konser bitmeden eve geçtiğini, kendisini arayarak her yerde polis var korkuyorum dediğini anlattı. Hızlıca eve gittiğinde zanlının yakalandığını gördüğünü belirten Aleyna Tilki, kendisinden şikayetçi ve davacı olduğunu söyledi.

Dün Twitter hesabından yaptığı paylaşımda saplantılı hayranının evine girmeye çalıştığını belirten Tilki, “Dün gece ben konserdeyken çitlerden atlayıp evimin bloğuna kapı numarasına kadar öğrenip kapıma pusu kuran sözde ‘takıntılı hayran’ kişinin hayranlıkla bir ilgisi yoktur. Kapıma bizzat pusu kurmuştur. En büyük cezayı talep ediyorum. Evdeki küçücük kardeşimin ve ailemin can korkusu beni derinden yaraladı” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.