adplus-dvertising

Aleyna Tilki’den Demet Akalın’ı kızdıracak cevap!

FIFA’nın resmi Twitter hesabından Trabzonspor’un şampiyonluk kutlama görüntüleri paylaşılmıştı. Paylaşılan görüntülerde Demet Akalın’ın seslendirdiği Kulüp şarkısının çalındığı kutlama anları yer alıyordu. Bu olayın sonrasında Aleyna Tilki ve Demet Akalın’ı karşı karşıya geldi.
Takip et
Aleyna Tilki’den Demet Akalın’ı kızdıracak cevap!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur şarkıcı Aleyna Tilki, Twitter’dan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Dünya starlığını şampiyonlukta şarkı çalması zannedenler Spotify GLOBAL’in sayfasından ilk İngilizce röportajımı izleyebilirler. Bunu yapan ilk Türk olduğum için çok mutluyum beni destekleyenlere teşekkür ederim. Desteklemeyenlere de saygım sonsuz ama artık sevgim yok.”

Aleyna Tilki’den Demet Akalın’ı kızdıracak cevap!

Aleyna Tilki’ye yanıt veren Demet Akalın “Tek rakibin Mustafa Topaloğlu uzay starlığı. Sakin ol şampiyon FIFA’ya söyleriz seni de paylaşır” şeklinde konuştu.

Akalın’ın tweet’ini alıntılayan Tilki de “Şu anki kazancımla lüks bir yaşam yaşamaktansa, senelerdir tek başıma yurt dışında çalışıyorum. Gençlere yol açmak yerine, onların hayallerini baltalama isteğinize üzüldüm. Size yanıt verdiğimde karşılığında seviyenin düşeceğini tahmin etmeliydim. Takipçilerimden özür dilerim.” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.