Aleyna Tilki’den cinsel istismar itirafı! İsyan etti…

İki çocuğun cinsel istismara maruz bırakılmasına ilişkin görülen Elmalı Davası’nda şüpheli anne ve babanın serbest bırakılması, Aleyna Tilki’yi isyan ettirdi.
Takip et
Aleyna Tilki’den cinsel istismar itirafı! İsyan etti…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sosyal medyada bir video yayınlayan genç şarkıcı, geçmişte “haksızlığa uğradığını” belirterek istismar imasında bulundu.

Aleyna Tilki o videoda şu şekilde konuştu: “Taciz edilen çocuklar, eğer karşılığında o kişi bir ceza almazsa adaleti tanıyamaz. Adaleti tanıyamazsa kendi celladına dönüşebilir. Kötü bir insana dönüşebilir. Siz şu an bir çocuğun cellada dönüşme riskini alıyorsunuz. Haksızlığı ve adaletsizliği ben yakından tanırım. Bu Şekilde olaylara tepki gösteriyorum. Hak eden hak ettiği cezayı çekmezse geride kalan kişinin iki seçeneği vardır. Ya iyi bir insan olur ya da kötü bir insana dönüşür. Bu insanlar yalvarırım ceza alsınlar. Cinsel defosu olmayan çocuk, cinsellikle ilgili bu şekilde bir resim çizemez. En büyük kanıt budur. Onları içeri alın. Zamanında haksızlığa uğramış bir kız çocuğu olarak, şu çocukların davasındaki adam ceza almazsa ben bir gün onlardan birini bulacağım diyorum. Ceza verin.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.