Aleyna Tilki ve Demet Akalın kavgasına Tuğba Ekinci’den sert eleştiri!

Tuğba Ekinci, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden 43 yaşındaki şarkıcı, genç popçu Aleyna Tilki’yi eleştiren meslektaşı Demet Akalın’ı sert sözlerle hedef aldı.
Takip et
Aleyna Tilki ve Demet Akalın kavgasına Tuğba Ekinci’den sert eleştiri!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Aleyna Tilki’ye sahip çıkan Ekinci, “Aleyna benim yeğenimden birkaç yaş büyük. Bizler çocuklarımızın iyi yerlere gelmesini isteyen iyi anneler ve teyzelerle dolu ülkeyiz. O çocuk bir şeyler yapmaya çalışıyor. Tek bir şarkı ile Türkiye’nin gündemine oturdu. Daha sonraki şarkıları da çok sevildi. Ancak Demet Akalın’ın geçmişine baktığınız zaman öyle bir şey söz konusu değil. Tek bir şarkı ile tanınmadı, Türkiye’nin gündemini oturmadı” şeklinde konuştu.

Milliyet Cadde’nin haberine göre, Akalın’a yönelik eleştirilerini sürdüren Ekinci, “Patlamış bir ya da iki şarkısı var. Kusura bakma Demet çok havalanıyorsun, havalanma yaşamım. Küçücük bir kızla yarışma” ifadelerini kullandı.

Tuğba Ekinci, Akalın’ın “30’a yakın hit şarkım var” sözlerine, “Onlar radyoların şişirmesiydi. Çünkü o radyolarla çok güzel ticari ilişkiler içerisindeydi. Biz kesinlikle o yolu seçmedik. Onun gibi yapsaydık dörde katlardık. Bana göre Demet Akalın kesinlikle iyi bir ses sanatçısı değil” karşılığını verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.