”Aleyna Tilki Tişörte Bile 10 Bin TL Veriyor!”

TV8 ekranlarında yayınlanan 'Gel Konuşalım' programında Eylem İpek Şafak, Aleyna Tilki'yle ilgili çarpıcı yorumlarda bulundu.

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamaları ile gündemden düşmeyen Aleyna Tilki, bu kez de alış harcamalarıyla gündeme geldi.

TV8 ekranlarında yayınlanan ‘Gel Konuşalım’ programı yorumcularından Eylem İpek Şafak, Aleyna Tilki’yle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Tilki’nin çok paraca harcadığını belirten Eylem İpek Şafak, “Çok para harcıyormuş. Ciddi anlamda bir parası varmış, ama bütün parasını alışverişe yatırıyormuş. Aleyna Tilki’nin düz beyaz bir tişörte bile 10 bin TL verdiğini duydum. Reklam anlaşması yaptı, oradan da ciddi paralar kazandı. Ama şu an az parası kalmış, akarken biriktirmek lazım” ifadelerini kullandı.

Eylem İpek Şafak, “Aleyna bir şarkıcı, tabii ki kendine yatırımını yapsın. Demet Akalın da alıyor. O da ablalarının izinden gidecek, örnek alacak. Ancak bir tişörte de 10 bin TL vermezsin. Tek bir parça alırsın, mesela mont; içindeki ucuz olur, montun pahalı olur, öyle tamamlarsın. Aleyna ise her şeyini marka alıyormuş, çorabına kadar.” dedi.

”Aleyna Tilki Tişörte Bile 10 Bin TL Veriyor!” ”Aleyna Tilki Tişörte Bile 10 Bin TL Veriyor!”

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı