Aleyna Tilki: Sizin Seviyenizi Görmüş Oluruz

Aleyna Tilki sosyal medya üzerinden gelen eleştiri ve yorumlara geçtiğimiz aylarda attığı tweet ile cevap verdi, "Sizin seviyenizi görmüş oluruz." dedi.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde Amerika’da bir müzik şirketi ile sözleşme imzalayarak, müzik kariyerinde önemli bir sıçrayış yaptı. Yaptıkları ve söyledikleri ile daha çok gündem olmayı başaran Aleyna Tilki’nin sosyal medyada eleştirilmesi attığı imzayı gölgede bıraktı.


Geçtiğimiz günlerde “Bugün cumartesi yarın pazar sonra pazartesi olacak.” şeklinde bir paylaşım yapınca Twitter üzerinden en çok konuşulan isimlerden biri oldu. Tilki’nin bu paylaşımına kısa sürede beğeni yağınca, sosyal medya kullanıcıları Aleyna Tilki’yi ve bu paylaşımı beğenenleri cahil olarak nitelendirdi.

“EĞLENMEK HER AKLIN HAKKI”

Kendisine yapılan eleştirilere ve çirkin yorumlara yine sosyal medya üzerinden atmış olduğu bir tweet ile cevap verirdi ve “Eğlenmek her aklın hakkı, ama ben yine de çok kalp kırıcı ciddi yorumlarınıza karşılık olarak, şu tweetimi hatırlatayım.” diyerek aylar önce yaptığı paylaşıma yer verdi.

Aleyna Tilki’nin daha önce yaptığı paylaşımda, “Ben bazen çok akıllıca bazen de beynim yanmış gibi tweetler atarım. Lakin en çok beğenilen tweetlerime baktığımda benim seviyemi değil, sizin seviyenizi görmüş oluruz, bunu unutmayalım. Bu bilgiye göre beğenin artık.” ifadeleri yer alıyor.


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı