adplus-dvertising

Aleyna Tilki, rapçi Uzi’nin şarkılarıyla coştu!

Haldun Demirhisar ile isimi aşk dedikodularına karışan Aleyna Tilki’nin rapçi Uzi ile aşk yaşadığı gündeme gelmişti. Sevgilisi olduğu öne sürülen Uzi’yi konserde yalnız bırakmayan Aleyna Tilki sosyal medyada dans ettiği görüntüleri paylaştı.
Takip et
Aleyna Tilki, rapçi Uzi’nin şarkılarıyla coştu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

‘Uzi’ lakaplı rapçi Utku Yalçınkaya ile aşk yaşadığı öne sürülen Aleyna Tilki iddialardan sonra “Şu anda yaşamımda kimse yok!” dese de Uzi’den bir an olsun ayrılmıyor. Aşk iddialarının sonrasında Uzi konserinde de yalnız bırakmayan Aleyna Tilki konserden paylaşımlar yaptı.

Uzi’nin sahnede olduğu anlarda dans ederek kendinden geçen Tilki her şarkıya da eşlik etti. Bostancı Gösteri Merkezi’nde Uzi’yi izleyen Aleyna Tilki dans ettiği anları paylaşıp “Bu şarkı çok sağlam geliyor” yorumunda da bulundu.

Aleyna Tilki, rapçi Uzi’nin şarkılarıyla coştu!

“6 SENEDIR ARKADAŞIM”

Geçtiğimiz ay iş insanı Haldun Demirhisar ile ilişki yaşadığı ileri sürülen Aleyna Tilki konuyla alakalı “”Haldun benim altı senedir arkadaşım. Devamlı fotoğraflarımızı paylaşıyoruz zaten. O Türkiye’de sanat vizyonu en geniş olan insanlardan biri. Onunla birlikte çok güzel bir iş de yapacağız. O benim arkadaşım” ifadelerini kullanmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.