Aleyna Tilki Makyajsız Fotoğraf Paylaştı, Ortalık Yıkıldı

Her yaptığıyla adından söz ettirmeyi başaran genç şarkıcı Aleyna Tilki, bu kez makyajsız fotoğrafını paylaşması ile gündeme geldi.

Genç yaşına rağmen yakaladığı şöhretle magazin gündeminde adından sıklıkla söz ettiren Aleyna Tilki, ünlüler arasında yayılan makyajsız fotoğraf paylaşma akımına katılanlardan oldu. Sosyal medyada 2.3 milyon takipçisi olan genç şarkıcının her paylaşımı binlerce yorum, yüz binlerce beğeni alıyor. Yorumlarda Aleyna’nın yaktıklarını takdir edenlerden çok eleştiren var.

Son dönemlerde verdiği tatil pozlarıyla magazin sayfalarını süsleyen Aleyna Tilki, bu kez farklı bir olayla gündeme geldi. Genç yaşına rağmen şöhret basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanan ve şarkıları paylaşım sitelerinde milyonlarca kez tıklanan Aleyna, makyajsız fotoğrafını çekip paylaştı. Bazı takipçileri Aleyna’yı cesaretinden dolayı tebrik ederken, bazıları da “Çok çirkinsin” şeklinde yorumlar yaptı.

19 SAATTE 100 BİNİN ÜZERİNDE BEĞENİ

Son dönemlerdeki tatil pozlarında kilolu olduğu yönünde eleştiriler alan Aleyna’nın makyajsız haline yapılan yorumlara ne cevap vereceği ise merak konusu oldu. Aleyna’nın makyajsız fotoğrafı 19 saatte 100 binin üzerinde beğeni aldı. Genç şarkıcı şu sıralar yeni bir albüm üzerinde çalışıyor. Aleyna’nın daha önceki şarkıları büyük beğeni toplamış ve sıralamada birçok ismi geride bırakmıştı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı