adplus-dvertising

Aleyna Tilki: Konser Günlerini Ben de Bilmiyorum

Güzel şarkıcı Aleyna Tilki, bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Tek başına alışverişe çıkan başarılı şarkıcı, mağazaları tek tek dolaştı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Tilki, konser günlerini kendisinin de son gün öğrendiğini söyledi.
Takip et
Aleyna Tilki: Konser Günlerini Ben de Bilmiyorum
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde dolaşmaya çıkan Aleyna Tilki, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kendisine sorulan soruları içtenlikle cevaplayan güzel şarkıcı, konser tarihlerini kendisinin de bilmediğini ve ekibinden, konsere 1 gün kalan öğrendiğini söyledi.

EKİBİM BENİ BİLGİLENDİRİYOR

Gazetecilerin konser takvimi ile alakalı bilgi almak istemesi üzerine, kendisinin de konser günlerini bilmediğini ve konser günlerini ekibinin, kendisine konserden 1 gün önce söyleyerek, ”Aleyna yarın konserimiz var. Şu saatte, şu havalimanında ol” diyorlar şeklinde haberinin olduğunu ifade etti.

TEK BAŞINA ALIŞVERİŞ YAPTI

Mütevazi tavırlarıyla dikkat çeken güzel yıldız, tek başına mağazaları dolaştı. Alışverişini tek yaptığı görülen güzel şarkıcının, mağaza çalışanlarıyla da sıcak kanlılıkla sohbet ettiği ve gayetmütevazi bir insan olduğu görüldü. Aleyna Tilki’yi gören hayranları da yıldız isimle sohbet etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.