Aleyna Tilki Kalçalarına Estetik Yaptırmış

2. Sayfa programı sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel, Aleyna Tilki'nin kalçalarına estetik yaptırdığını öğrendiklerini söyledi.

Yaz tatilini geçirdiği Bodrum’da bikinisiyle verdiği cesur pozları olay olan Aleyna Tilki ile ilgili ortaya atılan iddia çok konuşulacak cinsten. Kanal D’ye yayınlanan 2. Sayfa programının sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel canlı yayında bomba bir iddiada bulundu.


“KALÇASINA ESTETİK YAPTIRMIŞ”

Ünlü bir AVM’ye kıyafet bakmaya gittiklerini söyleyen ikili burada bir çalışan ile ettikleri sohbeti anlattı. Kendilerine magazin gündemini soran çalışan ile sohbet eden ikili “Peki sizde ne var?” sorusunu yöneltti. Çalışanın söyledikleri ise bir hayli ilginçti. “Sizden önce buraya Aleyna Tilki geldi. Bir gariplik vardı. Kalçalarına estetik yaptırmış.” diyen çalışanın sözleri ikiliyi dumura uğrattı.

19 yaşındaki ünlü şarkıcı bu konuda sessizliğini korurken aktif kullandığı sosyal medya hesaplarından cesur paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Sevgilisi ile paylaştığı fotoğraflar olay olan Aleyna yeni paylaşımlarında yakın arkadaşlarını kullandı. Aleyna’nın plaj fotoğrafları yine binlerce beğeni aldı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı