adplus-dvertising

Aleyna Tilki, Dubai tatili dönüşünde hayranlarına sitem etti!

Yeni albümünü tamamladıktan sonra ailesiyle Dubai’de tatile çıkan Aleyna Tilki, İstanbul’a döndü. Tilki, kariyerinin başında insanların kendisini önce eleştirdiğini sonrasında da övmeye başladığını belirtti.
Takip et
Aleyna Tilki, Dubai tatili dönüşünde hayranlarına sitem etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Aleyna Tilki önceki gün Emirgan’da görüntülendi. Yakın zamanda Dubai tatilinden dönen genç şarkıcı, “Londra’da albüm yaptım ve çok yoruldum. 20 şarkı hazırladık. Albüm için 8’ini seçeceğiz” şeklinde konuştu.

Tilki, “Zamanında sizi eleştirenlere kin tutuyor musunuz?” sorusuna şu cevabı verdi: “Benim bir sözüm var, ‘Nefret ve öfke kimseyi beslemez.’ Onlarla beslendikçe kilo alır ve hazımsızlaşırsınız. Herhangi birine negatif bir duygu duyacak kadar kendimden nefret etmiyorum. İlk çıktığımda binlerce isim beni yerin dibine soktu. 16 yaşımda barda şarkı söylediğimde bütün ülke bir anda üzerime geldi. Zamanla beni sevdiler. Önce dövdüler sonra ‘Aleyna doğru yolda’ dediler. Özellikle bu sektör bu şekilde. İnsanların tarzlarına ve zevklerine hitap ettiğim sürece beni sevecekler, etmediğim sürece de beni sevmeyecekler.”

Kariyerinin başında dünya starı olmak istediğini dile getiren Aleyna Tilki, bunun için iyi bir yolda olduğunu belirtti:

Risk ala ala efsaneye dönüşebilirim “Hiç fena değiliz. Emin adımlarla ilerliyoruz. İngilizce albümde rock ve pop’u harmanladım. Gene risk alacağım. Ben, risk ala ala efsaneye dönüşebilirim. İstediğimi yapmazsam hiçbir şey olmayayım.”

Şarkıcı, “Kimse, size zorla şarkı söyletemez mi?” sorusuna şu cevabı verdi: “16 yaşında değilim artık. 21 yaşındayım, omurgasız olamam. Bana yakışmayan bir şarkıyı da söyleyemem.”

Kadına rap vokal yakışmıyor

Aleyna Tilki, kendisine oldukça fazla şarkı ulaştırdıklarını belirtti: “Şu anda rap dinleniyor. Ben de çok beğeniyorum. Ama ben kadın vokale rap yakıştıramıyorum. Ayben hariç, onu çok seviyorum. O yüzden hiç söylemek istemedim. Denedim ama içime sinmedi.”

Meşhur şarkıcı, Dubai tatilini ailesiyle beraber geçirdiğini dile getirdi: “Kariyer uğruna ailemden çok ayrı kaldım. 4 senedir devamlı yurtdışına gidip geliyorum. Onlarla hasret giderdim. Küçük yaşta sırtına yük alınca daha erken kambur oluyorsun.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.