Aleyna Tilki, Demet Akalın’ı takip listesinden çıkardı!

Aleyna Tilki ile Demet Akalın arasında başlayan ‘dünya starı’ gerilimi büyüyor. Tilki, kendisi ve rol aldığı dizi ile ilgili eleştirilerde bulunan Demet Akalın’ı takipten çıkardı.
Takip et
Aleyna Tilki, Demet Akalın’ı takip listesinden çıkardı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şöhret basamaklarını hızla çıkan Aleyna Tilki, İngilizce şarkısı Retrograde ile dünyaya açılacağı yönünde açıklamalarda bulunmuş, kendisine destek vermeyen kişilere ise sitem etmişti.

“ÇOCUK DİZİSİNDE BAŞROL OLDU”

Aleyna’nın açıklamalarının sonrasında geçtiğimiz günlerde yaptığı sabah programında konuşan Demet Akalın, “Dünya starı olacağım şeklinde konuştu, yazık bak çocuk dizisinde oynuyor. Kimse bana destek olmuyor demiş, biz destek olsak ne olacak? Bize kimse destek olmadı. Ben ilk çıktığında ona çok destek oldum. Ben dünya starı olacağım deyip 3 yıl sonra çocuk dizinde başrol oldu.” demişti.

Aleyna Tilki, Demet Akalın’ı takip listesinden çıkardı!

“BEN DÜNYA STARI OLANA KADAR TAKİPTEYİM”

Aralarında başlayan bu polemiğin sonrasında Aleyna Tilki de sessizliğini bozdu. Tilki kendisini ve oynadığı diziyi eleştiren Akalın’ı takipten çıkardı. Bunun üstüne meşhur şarkıcı, cevabını geciktirmeyerek, “Ben dünya starı olana kadar takipteyim” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.