Aleyna Tilki, Demet Akalın’a konuşma konusu verdi “Grammy”

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, meşhur sanatçı Demet Akalın’ın kendisi için “Star olacağım diyordu çocuk dizisinde oynuyor. Yazık. Artık Hira bile açıp seyretmiyor” sözlerine cevap verdi. Tilki, “Kim ne demiş bakmıyorum bile. Yalnız çalıştığım ekip Grammy aldı, beni eleştirenler esas onu konuşsunlar!” ifadelerini kullandı.
Takip et
Aleyna Tilki, Demet Akalın’a konuşma konusu verdi “Grammy”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bir dönem sık sık Aleyna Tilki ile bir araya gelen ve genç şarkıcıyı yere göğe sığdıramayan Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde zehir zemberek açıklamalarda bulunmuş; “Dünya starı olacağım şeklinde konuştu yazık bak çocuk dizisinde oynuyor. Şarkısını dünya starı bir kızdan almadı mı? Kadın paylaşmadı bile. Bize kimse o kadar destek çıkmadı. Ben ilk çıktığında çok destek oldum. Olmuyor yani zorlamanın manası yok. ‘Ben dünya starı olacağım’ diyor sonra çocuk dizisinde başrolsün. Artık Hira bile açıp seyretmiyor” ifadelerini kullanmıştı.

“KİM NE DEMİŞ BAKMAM”

Basın Mensuplarıyla karşılaşan Tilki ise bu sözlere manidar bir biçimde cevap vererek, “Kim ne demiş bakmıyorum bile. Yalnız çalıştığım ekip Grammy aldı, beni eleştirenler esas onu konuşsunlar!” şeklinde konuştu.

“OYUNCULUK KARİYERİM OLMAYACAK”

Aleyna Tilki, oyunculuğa devam edip etmeyeceği sorusuna ise şu cevabı verdi: “Oyunculuk denilemez esasında. Ben bir müzikalde oynadım. Ve geriye dönüp baktığımda iyi ki yer almışım diyorum. Ama oyunculuğa dair bir kariyerim olmayacak.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.