Aleyna Tilki, Bu Kez “Çoban” Paylaşımıyla Gündem Oldu

Son dönemlerde sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiren Aleyna Tilki, şimdi de "Gerçek bir çoban ile arkadaş olmak istiyorum" sözleriyle gündem oldu.

Her yaptığı olay olan Aleyna Tilki, son olarak sosyal medya hesabından kendisini takip edenlere yönelttiği soruyla adından söz ettirdi.


“GERÇEK BİR ÇOBANLA ARKADAŞ OLMAK İSTİYORUM”

Son dönemlerde sosyal medya hesabından paylaştığı cesur fotoğraflarla gündeme gelen Aleyna Tilki, takipçilerine “Burada çoban olan ama telefonu da olan bir kullanıcı var mı?” şeklinde bir soru yöneltti. Genç şarkıcı, kimsenin anlam veremediği bu sorusuna gerekçe olarak da şu notu düştü: “Arkadaş olmak istiyorum gerçek bir çobanla, dağları bana yalnızca o anlatsın. Çünkü ben dağları gökdelenlerden izleyenlerden değil, dağın içinde dağı, koyunları, çimenleri, oksijeni hissedenlerden duymak istiyorum.”

GÜNDEME OTURDU

Aleyna Tilki’nin sorusu ve gerekçesi kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. genç şarkıcı, bu çıkışından dolayı bazı kesimler tarafından sert ifadelerle eleştirildi. Genç şarkıcının sosyal medyada 2,4 milyon takipçisi bulunuyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı