Aleyna Tilki bir kez daha kafa karıştırdı

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken şarkıcı Aleyna Tilki, bir kez daha kafa karıştıran bir tweeti ile magazin gündemine geldi.
Takip et
Aleyna Tilki  bir kez daha kafa karıştırdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şarkıcılık kariyerinin yanı sıra ‘İşte Bu Benim Masalım’ dizisi ile oyuncu olarak da sevenlerinin karşısına çıkan ve geçtiğimiz gün sette yaşadığı kas spazmı ile korkutan Aleyna Tilki, bu kez Twitter’dan yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirdi.

Aleyna Tilki  bir kez daha kafa karıştırdı

20 yaşındaki popçu, sosyal medya hesabından, “Bir şeye sahip olmadan, onu isteyip istemediğini anlayamazsın” şeklinde tweet attı. Paylaşımın ardından takipçilerinden, “Bu cümlenin neresinden bakarsan bak hiçbir anlamı yok” şeklinde yorumlar geldi.

Aleyna Tilki  bir kez daha kafa karıştırdı

Gelen yorumlar üzerine Tilki, “Nasreddin Hoca’nın tarzı benimkine çok benziyor. İnsanları güldürürken aynı zamanda düşündürüyor. Canım Nasreddin Hocam” diyerek bir paylaşım daha yaptı.

Aleyna Tilki  bir kez daha kafa karıştırdı

Tilki’nin bu paylaşımına takipçilerden, “Yapma Aleyna, koskoca göl hiç maya tutar mı?”, “Şu an gülüyorum ve düşünüyorum; ‘bu neyin kafası?’ diye”, “Çünkü sen de bir Konyalısın”, “Nasrettin Tilki” şeklinde esprili yorumlar yapıldı.

Aleyna Tilki  bir kez daha kafa karıştırdıAleyna Tilki  bir kez daha kafa karıştırdı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.