Aleyna Tilki Artık “Defolu”

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, son yaptığı Instagram hikayesi paylaşımıyla yine gündem oldu. "Artık defoluyum." diyen Tilki, dövme yaptırdığını açıkladı.

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, Instagram’da gündem yaratmaya devam ediyor. Her yaptığıyla sosyal medyada gündem olan Aleyna Tilki, sesinin güzelliğinin yanı sıra özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Deprem sonrasında yaptığı paylaşımla büyük tepki toplayan Aleyna Tilki, bir açıklama yaparak durumun yanlış anlaşıldığını ifade etmişti.


ALEYNA TİLKİ DÖVME YAPTIRDI

Aldığı kararlarla gündemden düşmeyen, yaptığı açıklamalar ve paylaşımlarla zaman zaman beğeni zaman zaman eleştiri alan magazin ve sanat hayatının gözde ismi Aleyna Tilki, “Artık defoluyum.” notuyla yaptığı paylaşımla bir kez daha gündem oldu.

Koluna dövme yaptırdığını açıklayan Aleyna Tilki’nin, “Artık benimde defom var. Dövme yani” notuyla yaptığı Instagram hikayesi paylaşımında hayranlarına yeni dövmesini gösterdi. Aleyna Tilki’nin yaptırdığı dövmeyi başarılı bulan hayranları Tilki’ye, olumlu mesajlar gönderdi. Hayranlarını beğenisini yakın çevresiyle paylaşan Aleyna Tilki, dövmeli ünlüler kervanına katıldı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı