Aleyna Tilki “Artık abla oldum para konuşmam ayıp!”

Bir dönem çok iyi anlaşan Aleyna Tilki ile Demet Akalın arasında sular durulmuyor. Rol aldığı gençlik dizisiyle alakalı Tilki’yi eleştiren Akalın’a cevap gecikmedi. Aleyna Tilki, “Gerçekten iyi işten anlayanlar bana destek verdi” şeklinde konuştu.
Takip et
Aleyna Tilki “Artık abla oldum para konuşmam ayıp!”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Aleyna Tilki, önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülendi. Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden şarkıcı dünya çapında yayınladığı İngilizce şarkısı “Retrograde” için iyi geri dönüşler aldığını ve dünya starı olmasının yakın olduğunu belirtti.

Bir dijital platformda yayınlanan “İşte Bu Benim Masalım” isimli dizide rol alan Tilki’ye Demet Akalın “Dünya starı olacağım şeklinde konuştu, yazık çocuk dizisinde oynuyor. Kimse bana destek olmuyor demiş, biz destek olsak ne olacak? Bize kimse destek olmadı. Ben ilk çıktığında ona çok destek oldum. Dünya starı olacağım deyip 3 yıl sonra çocuk dizinde başrol oldu” biçiminde yorum yapmıştı.

Aleyna Tilki “Artık abla oldum para konuşmam ayıp!”

Bu sözlerin hatırlatılması üstüne Tilki, Akalın’a üzeri kapalı bir gönderme yaptı: “Çok destek gördüm, inanılmaz derecede… Gerçekten iyi işten, iyi müzikten anlayan ve ne kadar başarılı bir ekiple çalıştığımı kavrayabilecek birçok insan bana çok güzel destek verdi.”

ARTIK ABLA OLDUM PARA KONUŞAMAM
Aleyna Tilki öte yandan başrolü Cemal Can Canseven’le paylaştığı diziden 2 milyon TL aldığı iddialarıyla alakalı konuştu. Şarkıcı, “Çocukken bu şekilde sorulara yanıt veriyordum ama artık abla oldum. Biraz ayıp geliyor bu şekilde para konuşmak. Olabilir, gerçeklik payı var” şeklinde konuştu.

Aleyna Tilki “Artık abla oldum para konuşmam ayıp!”

Aleyna Tilki, bir dönem çok samimi olduğu Demet Akalın’ın eleştirilerine üzeri kapalı biçimde cevap verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.