Alexandra Daddario’nun “Sır Tutabilir Misin?” Filminden Yeni Fragman!

Güzel oyuncu Alexandra Daddario’nun yeni, Can You Keep A Secret? – Sır Tutabilir Misin? filminden fragman yayınlandı. Romantik – Komedi türündeki film Amerika’da 13 Eylül tarihinde vizyona girecek.

Sır Tutabilir Misin? filminin yeni fragmanı yayınlandı. Bir Vertical Entertainment yapımı film, tesadüf eseri tanışan iki insanın yaşayacağı romantik ve komik hikayeye odaklanacak. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise, bugüne kadar sadece dizi yönetmenliği ve yapımcılığı yapmış olan Elise Duran oturuyor. Sır Tutabilir Misin? filmi yönetmenin ilk sinema denemesi olacak.

Film, uçak korkusu bulunan Emma’nın korktuğunun başına gelmesi ve uçağın türbülansa girmesiyle hız kazanıyor. Türbülansla birlikte kendisini kaybeden Emma bir anda yanında bulunan adama büyün hayatını ve yüz kızartıcı sırlarını anlatmaya başlıyor. Emma’nın yabancı biri olarak düşünüp korkudan bütün sırlarını paylaştığı adam, çalıştığı şirketin CEO’su Jack çıkınca, hikaye işin içinden çıkılamaz bir hal alıyor.

UÇAK KORKUSU BAŞINI YAKIYOR

Filmin başrollerinde Hollywood’un güzel oyuncusu Alexandra Daddario ve yer aldığı çeşitli dizilerle adını duyuran Tyler Hoechlin bulunuyor. Sophie Kinsella’nın adı aynı olan romanından sinemalara aktarılan filmin senaryosunu ise Peter Hutchings yazdı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı