Alevi vatandaşların tepkisini çeken Güner Ümit’in kariyeri alt üst oldu!

Meşhur programcı Güner Ümit, 1990’lı senelerde sunduğu Turnike isimli yapımla izlenme rekorları kırıyordu. Ama yaptığı gafla televizyon serüveni son buldu ve zaman içinde ismi unutuldu.
Takip et
Alevi vatandaşların tepkisini çeken Güner Ümit’in kariyeri alt üst oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

90’lı senelerde Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programı Turnike’nin sunucusu Güner Ümit, canlı yayında “Yoksa siz Kızılbaş mısınız?” şeklinde konuştu ve Alevilerden gelen tepkiler sebebiyle ekranlara veda etti. Hatta o dönem çalıştığı kanalın önünde de insanlar tarafından protesto edildi.

Ümit kötü bir niyetinin olmadığını belirtti, Alevi vatandaşlardan özür diledi ama bir daha eski günlerine dönemedi.2017 senesinde verdiği röportajda artık sade bir yaşam yaşadığını belirtti.”Beni artık insanlar yok saysın, hiç Güner Ümit diyerek biri yaşamamış saysınlar. Güner Ümit diyerek biri yok.””Kırgın mıyım? Yaşadıklarımdan çok kırgınım. Kimsenin beni hatırlamasını, benden söz etmesini istemiyorum. Tekrardan gündeme gelmeyi aklımdan bile geçirmiyorum.””Emekli oldum’ demeyi kendime yakıştıramıyorum ama ben artık işimden, gücümden emekli oldum. Çok sade ve hatırlanmayacağım bir yaşam seçtim, geçmişi kapadım.”

”Bir zamanlar çok şöhretli çok başarılı olmuş olabilirim, ama yerimi artık başkalarına bıraktım. Eskiden ben çok alkışlanırdım ama bunun yerine şuanda yenileri ben seyredip alkışlıyorum.” diyerek konuştu.

İŞTE GÜNER ÜMİT’İN SON HALİ…

Alevi vatandaşların tepkisini çeken Güner Ümit’in kariyeri alt üst oldu!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.