adplus-dvertising

Aldatmak 3. bölüm full izle-Aldatmak son bölüm tek parça

ATV'nin yeni dizisi Aldatmak 3. bölümde Tarık'ın yaşadığı ikili hayatın ortaya çıkması herkesi şoke etmiştir. 6 Ekim akşamı yayınlanan Aldatmak 3. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Aldatmak son bölüm full Youtube...
Takip et
Aldatmak 3. bölüm full izle-Aldatmak son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yeni yayın döneminin gelmesiyle birlikte izleyiciyle buluşacak yeni yapımlar arasında yer alan ‘ Aldatmak‘ dizisi 6 Ekim Perşembe 3. bölümüyle ekrana geldi. Peki, Aldatmak dizisi oyuncuları kimler? Aldatmak konusu nedir? Aldatmak 3. bölüm ve detaylar haberimizde…

ALDATMAK 3. BÖLÜM ÖZET

“Babalığından vazgeçtim de, hiç olmazsa Avukatlığını doğru düzgün yap!”

Oylum’un tutuklu yargılanmasına karar verilmesi, Güzide’nin evine bir ateş daha düşmesine sebep olur. Tim’in ailesi, tüm nüfuzunu kullanarak Oylum’un masumiyetinin kanıtlarını ortadan kaldırmaya çalışmaktadır.

Ozan, yediği vurgundan sonra bir çıkış yolu aramakta, türlü bahanelerle Oltan’ın parasını kaybettiğini saklamaya çalışmaktadır. Oltan durumu sezerken Ozan’ın pervasız hamleleri, girdiği bataklığa çırpındıkça daha çok saplanmasına sebep olacaktır.

Yeşim’in gözünü yeniden boyamayı başaran Tarık, Güzide’yi kritik bir seçim yapmak zorunda bırakacaktır. Bir hakim olarak her konuda adalet yargısına çok güvenen Güzide, söz konusu ailesi olduğunda soğukkanlı davranabilecek midir?

ALDATMAK 3. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

6 Ekim Perşembe akşamı yayınlanan Aldatmak 3. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek…

Aldatmak yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

ALDATMAK YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Aldatmak 3. bölüm full izle-Aldatmak son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.