adplus-dvertising

Aldatmak 2. bölüm full izle-Aldatmak son bölüm tek parça

ATV'nin yeni dizisi Aldatmak 2. bölümde Tarık'ın yaşadığı ikili hayatın ortaya çıkması herkesi şoke etmiştir. 29 Eylül akşamı yayınlanan Aldatmak 2. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Aldatmak son bölüm full Youtube...
Takip et
Aldatmak 2. bölüm full izle-Aldatmak son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yeni yayın döneminin gelmesiyle birlikte izleyiciyle buluşacak yeni yapımlar arasında yer alan ‘ Aldatmak‘ dizisi 29 Eylül Perşembe 2. bölümüyle ekrana geldi. Peki, Aldatmak dizisi oyuncuları kimler? Aldatmak konusu nedir?  Aldatmak 2. bölüm ve detaylar haberimizde…

ALDATMAK DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Güzide, birçok evliliği yıkılmaktan kurtarmış, pek çok çocuğun hak ettiği sevgiyi görmesini sağlamış ve daima adaletin yanında olan, prensipli ve dürüst bir kadındır. Kocası ve iki çocuğuyla beraber mutlu bir ailesi olan Güzide, onurlu bir hayat yaşadıklarını, örnek bir aile olduklarını ve evliliklerinin de daima böyle devam edeceğini sanmaktadır. Fakat bir gün kendisinin neden olduğu ve sonrasında tesadüfen gelişen olayların ardından örnek ve mutlu sandığı ailesinin kumdan bir kaleye dönüştüğünü görecektir.

Aldatmak 2. bölüm full izle-Aldatmak son bölüm tek parça

ALDATMAK 2. BÖLÜM ÖZET

“Ölümlü kaza olması sebebiyle sanık Oylum Yenersoy’un tutuklu yargılanmasını talep ediyoruz”

Tarık’ın yaşadığı ikili hayatın ortaya çıkması herkesi şoke etmiştir. Uğradığı ihaneti sindirmeye çalışan Güzide, ansızın gelen bir telefonla bir kez daha sarsılır. Okulu için Amsterdam’a gittiğini sandığı kızı Oylum, Ankara’da bir kazaya karışmıştır. Aklında bir sürü soru işaretiyle yola çıkan Güzide, Tarık’tan göremediği desteği eski bir dostundan görür.

Tim’in Oylum’u olay yerinde bırakıp kaçması, Oylum’u suçlu konuma düşürür. Nüfuzlu bir aileden gelen Tim, gerçekler ortaya çıkmadan önce yurt dışına kaçabilmek için uğraşmaktadır. Ancak Güzide, kızının işlemediği bir cinayetten hüküm giymemesi için elinden geleni yapacaktır.

Oltan’ın emaneti olan parayı kaybeden Ozan, yanlışını telafi etmeye çalışırken hata üstüne hata yapar. Nitekim dolandırılmasına neden olan olayın arka planında yaşananların açığa çıkması, Ozan’ı daha öfkeli bir hale getirecektir.

Ailesi için ilmek ilmek kurduğu düzen yıkılan Güzide, herkesin yardımına koşmaya çalışır. Bu belki de hayatının en büyük sınavı olacaktır.

ALDATMAK 2. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

29 Eylül Perşembe akşamı yayınlanan Aldatmak 2. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek…

Aldatmak yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

Aldatmak 2. bölüm full izle-Aldatmak son bölüm tek parça

ALDATMAK DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Vahide Perçin

Ercan Kesal

Mustafa Uğurlu

Cem Bender

Yusuf Çim

Caner Şahin

Feyza Sevil Güngör

Asena Girişken

Cem Sürgit

Meltem Baytok

Hatice Deniz

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.