adplus-dvertising

Aldatmak 13. bölüm full izle-Aldatmak son bölüm tek parça

ATV'nin sevilen dizisi Aldatmak 13. bölümde Tarık, Yeşim'in onca yalanı ve oyunu yüzünden Öykü'nün kaybolduğuna inanmaz. 15 Aralık akşamı yayınlanan Aldatmak 13. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Aldatmak son bölüm full Youtube...
Takip et
Aldatmak 13. bölüm full izle-Aldatmak son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yeni yayın döneminin gelmesiyle birlikte izleyiciyle buluşacak yeni yapımlar arasında yer alan ‘ Aldatmak‘ dizisi 1 Aralık Perşembe 11. bölümüyle ekrana geldi. Peki, Aldatmak dizisi oyuncuları kimler? Aldatmak konusu nedir? Aldatmak 13. bölüm ve detaylar haberimizde…

ALDATMAK 13. BÖLÜM ÖZET

Sahip olduğu servetin ortaya çıkmasıyla etrafındaki herkesten bir hamle bekliyordur. Ancak kızının gerçekten tehlikede olduğunu fark ettiğinde her şey için artık çok geç olacak mıdır?

Annesinin yüz çevirmesine rağmen Oylum yalnız değildir. Aile bireyleri, Selin ve özellikle Tolga ona hem maddi, hem manevi destek olur. Etrafındakilere daha fazla yük olmak istemeyen Oylum hayatında yeni bir başlangıç yapmak için bir adım atmaya karar verir. Bütün bunlar olurken hayatına yeni giren insanın planlarından bihaberdir.

Ozan inşaatta tespit ettiği uygunsuzlukları Oltan’a anlatır. Bunun işyerinde ona alenen düşman kazandıracağını farkındadır ama durumlar onun bile tahmin edemeyeceği bir noktaya gelir.

Güzide her ne kadar Oylum’u tamamen sildiğini söylese de içten içe kızına duyduğu özlem ve üzüntü gün geçtikçe büyür. Ama ne olursa olsun Oylum ve Tarık konusunda geri adım atmaz.

Aldatmak’ın on üçüncü bölümünde, Güzide’nin uzun zaman önce tahmin ettiği tehlike artık kendini açıkça belli eder. Ancak patlayan olaylar düşündüğünden de vahimdir. Güzide ailesini kurtarmak için ya vicdanını susturacak ya da sevdiklerini kendi elleriyle felakete sürükleyecektir.

ALDATMAK 13. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

15 Aralık Perşembe akşamı yayınlanan Aldatmak 13. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek…

Aldatmak yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

ALDATMAK YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Aldatmak 13. bölüm full izle-Aldatmak son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.