adplus-dvertising

Alanlarında uzmanlaşan mezunlar öğrencilerle buluştu

Yakın Doğu Üniversitesi mezunlarından Kanal D Haber muhabiri Ertan Büyükahıska, TRT Ankara spor muhabiri Mehmet Ali Genç ve pek çok büyük prodüksiyonda yapım koordinatörü olarak görev alan İlhan Pak, deneyimlerini Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri ile paylaştı.
Takip et
Alanlarında uzmanlaşan mezunlar öğrencilerle buluştu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü ile İletişim Incelemeleri Merkezi iş birliğinde öğrencilerle buluşan Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunları gerçekleştirilen söyleşi, kariyer ve atölye çalışmaları ile deneyimlerini paylaşmak üzere geleceğin iletişimcileri olan öğrencilerle bir araya geldi.
Etkinlik çerçevesinde, Yakın Doğu Üniversitesi mezunlarından Kanal D Haber muhabiri Ertan Büyükahıska, TRT Ankara spor muhabiri Mehmet Ali Genç ve pek çok büyük prodüksiyonlarda yapım koordinatörü olarak görev alan İlhan Pak, deneyimlerini iletişim fakültesi öğrencileri ile paylaştı.

Alanlarında uzmanlaşan mezunlar öğrencilerle buluştu

Alanlarında uzmanlaşan mezunlarla beraber atölye ve söyleşiler gerçekleştirildi

Mezunlar ile yapılan etkinlikler çerçevesinde; Kanal D Haber Muhabiri Ertan Büyükahıska ile üç hafta süren doğru haber yazımı atölyesi ve kariyer geliştirme çalışmaları gerçekleştirildi. Sinema ve televizyon alanlarında pek çok büyük prodüksiyonda yapım koordinatörü olarak görev alan İlhan Pak ile mesleki tanıtım ve kariyer geliştirme etkinliği gerçekleştirilirken, TRT Ankara’da spor muhabiri olarak görev yürüten Mehmet Ali Genç de deneyimlerini iletişim öğrencileri ile paylaştı.

Alanlarında uzmanlaşan mezunlar öğrencilerle buluştu

İletişim Incelemeleri Merkezi Başkanı Prof Dr. Fevzi Kasap koordinatörlüğünde devam eden bilimsel ve uygulamalı eğitim çalışmalarında Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim mensupları Dr. Serkan Fundalar, Yrd. Doç. Dr. Mustafa Ufuk Çelik, Yrd. Doç. Dr. Sinem D. Kasımoğlu ve öğretim görevlileri Zeyde Örek ile Murat Acaralp da görev aldı.

Alanlarında uzmanlaşan mezunlar öğrencilerle buluştu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.