adplus-dvertising

Alacaklısını Vurmaya Gidiyordu, Kendisini Vurdu

Erzincan'da borçlu olduğu kişi tarafından aranıp ağır hakaretler işiten adam beline silahı takıp karşı tarafı vurmak isterken durdurulunca kendi bacağını vurdu.
Takip et
Alacaklısını Vurmaya Gidiyordu, Kendisini Vurdu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Erzincan’da yaşanan bir alacak verecek meselesi nedeniyle, alacaklısını vurmak için yola çıkan adam, ailesi tarafından durdurulunca kendi bacağına ateş etti. Aile bireylerinin durdurmaya çalıştığı adam sinir krizi geçirdi. Belindeki silahı çıkarıp bilinçli bir şekilde bacağına ateş eden adam yaralandı.

Alacaklısını Vurmaya Gidiyordu, Kendisini Vurdu

ALACAKLISINI VURAMAYINCA KENDİNE SIKTI

Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınlarında yaşanan olay, kanlı bitti. Aile bireylerinin durdurmaya çalıştığı adam öfkesine yenik düşerek kendine ateş etti. Kendisini arayarak alacağını isteyen şahsı vurmak için yola çıkan adam, ağır hakaret aldığını söyledi. Telefonla aranan ve borcunu ödemesi istenen şahıs, kendini vurduktan sonra Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Olayı haber alan polis ekipleri önce olay yerine sonra da hastaneye giderek olayda kullanılan silaha el koydu. Konuyla alakalı polis incelemesi başlatıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.